Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

DPS-ia z tym miejscem to wiesz;) jakieś 800 m.kw. mam jeszcze ale małż jakoś głupio przy trawniku się upiera:rotfl:

 

Yetek złośliwa bestio ja ryżu siać nie będę:p

 

turlaj się TAR-cia turlaj ja tu sobie ręce ze stawów wyrywam żeby na Wasz przyjazd plac ozdobić a Ty się kulasz;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ja mam odmiane szczepiona wiec nie bedzie spory :) ten swierk mi sie podoba dlatego ze o kazdej porze roku jest sliczny, nie tylko jak kwitnie i przyrasta np. jak bialobok, ktory fantastyczny jest tylko wtedy gdy ma swieze przyrosty, o innej porze roku to zwykly szaroniebieski iglak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee bialobok teraz jest taki zwyczajny, juz bardziej podoba mi sie zwykly swierk srebrny, ktory tez ma tlusciutkie galazki albo hoopsi. wiosna bialobok znowu wroci do lask jak bedzie mial swoje przyrosty.

pomysl tez moze o swierczku maigold, tez ma kremowe przyrosty i dlugie tluste igielki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qur..wa nie zdążę okien pomyć...

Ogródka nie nadążam plewić.. wyszłam skosić... tfuuu.. dokończyć po dziecku bo zaczęło i miałam tyle samo roboty, bo musiałam jeszcze raz kosić...

Po ponad dwóch tygodniach to mam busz... ale chwastów wszędzie...

A gdzie dopiero sprzątanie...

A gardiny???... No nie zdążę...

Dobrze że moje futro wykąpałam po pół godzinnym pobycie w domu.. tak śmierdziała wytarzana w śmieciach ( zostawili śmieci przed a nie w kontenerze).. że myślałam , że zejdę... Ale wyczesać.. to już wyższa szkoła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kiedy mówię że małż sie głupio upiera że trawnik chce mieć;)

 

o mało nie umarł jak wrócił do domu i zobaczył co ja zrobiłam:rotfl: jak chcesz zobaczyć to w galeryjce jest:rotfl:

 

zara ide, a meza to pogielllllo z tym trawniczkiem???? pogada sobie z moim T. to mu sie odechce ;) my mamy 350m2 trawnika, rok temu mowy nie bylo o zmniejszeniu i wygospodarowaniu czesci na powiekszenie rabat. w tym roku juz inna gadka, nawet sam mi chce w tym pomagac. przekonal sie, ze utrzymanie ladnego trawnika jest czasem bardziej czasochlonne niz posiadanie rabat a o ile mniej widowiskowe niz rabaty. bo tak: koszenie co najmniej 2 razy w tygodniu - 2,5 godziny, oproznianie kosza, nawozenie, wygrabianie, a wiosna do tego wertykulacja no i dbanie, dbanie, dbanie. a z krzaczorkami mniej problemow, rosna sobie, kora chwasty blokuje czasem jakis oprysk czy przyciecie - niestety zeby miec ladny trawnik to trzeba sporo narobic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wunia.. ale ja mam za sąsiadkę "Matkę Boską Leśną" znaczy bardzo pobożną.. no i jutro jakieś czerwone święto.. no i nie wypada..

Ale w kątku może poplewie, i dom ogarnę...

Ale z oknami nie dam rady już...

No i tak sobie myślę, że jak kostkę będą robić to ukurzą.. więc nadgorliwość jest gorsza od Faszyzmu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...