Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

Witam powakacyjnie. Zajrzałam i już wiem, że nie zdołam nadrobić zaległości. Tematu przetworów jeszcze nie ruszam, bo muszę się odkopać po powrocie. A słoiki to ostatnio do szkła wyrzucałam, bo mam za dużo. Edytowane przez Agduś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a gdzie to na polnocy? 3 city czy szczecin, bo to roznica :D:D:D

właśnie Futrzasty cfaniaczek:lol: już Ty się nie wymiguj zdobywaniem i nie zwalaj na Lesia:P(...)

coś Ty TAR-cia nie przyzna się kaj futro ukrywa;)(...)

 

Hehe, chciałeś?

To teraz masz, tłumacz się!!! :p

Nooo... wytłumaczyłbym wam dokładnie, ale nie bardzo jest czas - już zimę czuję na plecach - a podbitka dalej w polu ;)

Jak chcecie mnie znaleźć, to idźcie po śladach, ludzi pytajcie :p... przecie wielu już mówiło, że yetiego widziało :lol2:.

 

TAR-cia, za łatwo by było :p, ale powiem ci, że chyba koło mojej nory jechałaś, tylko mnie wtedy na miejscu nie było :(.

...a tak w ogóle, jeśli dobrze ciebie z nadmorskimi stronami kojarzę, to nawet widok z okien mamy podobny - prawie że port mogę dostrzec,

a jak niebo bezchmurne to i łódź jakaś w oddali zamajaczy ;)

 

A tak na marginesie, właśnie zauważyłem (niech żyje spostrzegawczość!), że zniknęło spod mojego awataru hasło "skąd:" - i komu to przeszkadzało?... (na dodatek od kilku dni FM po amerykańsku do mnie gada) :evil:

Wasze lokalizacje też teraz ciągle mi się mylą

...a może to po to, żeby zmusić forumowiczów do wzajemnych odwiedzin - poznanych osobiście już nie mylę :rolleyes::rotfl:

 

To jak - kto na jutrzejszą imprezę przyjeżdża?

Wyraźniejsze ślady wam zostawię;):D

Edytowane przez Yeti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś też miałam sporo "uciułanych" słoiczków dopóki mąż mój nie uznał że mam ich za dużo i bez pytania oddał większość swojej mamie:mad: a ja teraz słoiki kupować muszę:mad:

 

Yejtuś ślady bardzo wyraźne:lol: ale muszę kurczak do teściowej na urodziny jutro jechać:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa czyli tam gdzie mi sie najbardziej podobalo w drodze od was ;) yetek jak mozesz?????

No co ja poradzę, że nie każdemu pisane było w tak urokliwym zakątku osiąść dntknw.gif

...ale jakby co, to mogę ci pomóc poszukać jakiejś działeczki w okolicy :p:D

Prawie... bo mówi, że Łódź z okna widzi.... I po drodze jechałaś....

Czyli Yetek z środka.. no to ma wszędzie blisko...

Tropicielko :D, a mnie się zawsze zdawało, że mam wszędzie daleko..., ale za to do mnie wszyscy na pewno macie bardzo blisko. :p:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he :D - polski język - trudny język :D

Właśnie w poprzednim poście usiłowałem złośliwie:P zasugerować ci przeprowadzkę z twojej wilgotnej, śledziem pachnącej krainy w moje piękne równinne krajobrazy - powinienem napisać:

"No co ja poradzę, że nie każdemu pisane było w tak urokliwym zakątku jak mój osiąść http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=134331&d=1329461715

...ale jakby co, to mogę ci pomóc poszukać jakiejś działeczki w okolicy :p:D "

 

 

 

 

 

Ale tak na poważnie - rzeczywiście daleko temu regionowi do wyśnionej rajskiej krainy: nie ma gór, morza, jezior... Jest za to smród wielkomiejskiej aglomeracji i slamsowe osiedla wyzyskiwanej od zawsze taniej siły roboczej.

W takim otoczeniu nie pozostaje nic innego, jak samemu stworzyć sobie własne "urokliwe miejsce" - co niniejszym czynić usiłuję;).

 

 

 

...a teraz zaczekam spokojnie jak oberwie się nam obojgu od Depsi - ona już ma plany na rozwinięcie u mnie pięcio gwiazdkowej bazy hotelowej z regionalnymi atrakcjami turystycznymi godnymi piramid w Gizie, wodospadowi Niagara, albo przynajmniej Paryżowi lub Wenecji :p:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...