Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

TAR-cia eeeeeeeeeee nie to, to całokształt się odwdzięcza:rolleyes: posypany kręgosłup, krążenie którego ani czasu nie było leczyć ani lekarza do leczenia, a stawy to no cóż, jeden doktorek powiedział że mój kościec jest dwa razy starszy niż ja no to ma prawo się rozlatywać:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

... aaa to ja nie wiedziałam kofana ... teraz jakbym sie zapuszczała w tamte strony to juz bede wiedziała jaki przystanek na kawke mam zaplanować :)

 

A co do telefonu to faktycznie miałam przymusową zmiane aparatu...

 

ręki współczuje :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak bylo na zachete, menu moze byc znacznie lepsze :) :D

najgorzej mieszkac w centrum(...)

 

TAR-cia perfidnie okrutne:rotfl:

te Żaba cobyś sobie jeno czego nie nadwyrężył jak się tak rozkraczasz:rotfl: musisz się na coś zdecydować boś nie Van Damme to długo w szpagacie nie wytrzymiesz;)

 

ja chcę na emeryturę:cry:

Jedna warta drugiej:P,

ale rozwiązanie samo się nasuwa: pakujcie koszyczki smakołykami i w drogę! Centrum nie takie złe - spotkacie się po środku - poplotkujecie, porechoczecie, wymienicie jadowitymi troskliwościami zdrowotnymi

...a ja się koszyczkami zaopiekuję:rolleyes::lol2:

 

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

a ty się tak nie turlaj, bo się poobijasz i kolor kiecki do fioletu będziesz musiała dobierać:p. Lepiej wypij meliskę przed drogą, załaduj się do sołtysowej bryczki i od trzeciej strony przybywaj :p:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taczką?

To za mała miejscówka, na to mnie nie weźmiesz, kochaniutki. :p

I na dodatek nie ma osłony żadnej przed smogiem wielkomiejskim, obficie w okolicach centralnych panującym. :p

I koszyczki zabierasz! :o

To ja juz lepiej do tej Częstochowy z Arniką! :yes: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...