Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

Wusia, no co ty, spać się boisz? Przecież to najbezpieczniejsza drzemka twojego życia będzie - całe stado doktorów czuwać będzie przy łóżku.

Chrapniesz sobie chwilkę, a jak ci te żylaczki wyciachają i nóżki podrasują to do każdej rewii cię przyjmą ;)

Przyjadę popatrzeć jak kankana będziesz wywijać :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

TAR-cia widziałam, że aparacik piękne fotki robi:)

 

Aguś nie jest powiedziane że i tak się nie załapię na kolejne ale to problem na kiedyś tam teraz o tym nie myślę, na gwałt za to sadzę roślinki i biorę się za ogarnianie chałupy bo nie wiem co bedę mogła robić a co nie no i kiedy mnie to kuku zrobią:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszne jest to, że w tym p...ym kraju w takiej sytuacji zostawia się rodziny same sobie. Bez żadnej pomocy, bez prawa do urlopu czy weekendu, chwili odpoczynku, zatrudnionych nieodpłatnie w wyniszczającej psychicznie i fizycznie pracy trwającej 24 na dobę i 365 w roku. Zdesperowane rodziny wysyłają babcie i dziadków do szpitali pod byle pretekstem, żeby wyjechać na urlop. Ponoć zdarza się, że przez dobę czy dwie podają zbyt mało napojów, żeby się staruszek odwodnił i można było go oddać do szpitala. I ja nie uważam, że można ich potępić, bo w końcu ileż można?! A gdyby były dostępne (również cenowo) miejsca, w których można umieścić taką osobę na tydzień czy dwa pod dobrą opieką i samemu odpocząć, nie było by to konieczne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojj biedna Mama...

No i nie wiadomo co lepsze.. lepiej wylać kielicha , czy zapomnieć czy sie wypiło.)

 

Zdrówka TARcia dla mamy..

Tak w przebłysku pomyślałam skoro zwichnęła.. to może by tak naprostować tą endo... ??

 

Jak dobrze, że moi dziadkowie są jeszcze sprawni.. choć jak wpadnę do Babci i Dziadka.. to opowiadają mi o lekarzach krwi i innych zabiegach.. a ja nie chcę tego słuchać, bo im dłuzej słucham i jestem grzeczna to oni są bardziej chorzy...

Mas racje TARcia .. starość jest do bani..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszne jest to, że w tym p...ym kraju w takiej sytuacji zostawia się rodziny same sobie. Bez żadnej pomocy, bez prawa do urlopu czy weekendu, chwili odpoczynku, zatrudnionych nieodpłatnie w wyniszczającej psychicznie i fizycznie pracy trwającej 24 na dobę i 365 w roku. Zdesperowane rodziny wysyłają babcie i dziadków do szpitali pod byle pretekstem, żeby wyjechać na urlop. Ponoć zdarza się, że przez dobę czy dwie podają zbyt mało napojów, żeby się staruszek odwodnił i można było go oddać do szpitala. I ja nie uważam, że można ich potępić, bo w końcu ileż można?! A gdyby były dostępne (również cenowo) miejsca, w których można umieścić taką osobę na tydzień czy dwa pod dobrą opieką i samemu odpocząć, nie było by to konieczne.

 

 

nic dodac nic ujac. w miejscowosci, w ktorej mama mieszka jest taki osrodek pomocy, swietne opinie itp., oczywiscie odplatny z opieka 24 h, mama moglaby codziennie do babci przychodzic na pare godzin, byloby na pewno jej lzej. rodzinka zrzucilaby sie na pobyt. i co z tego, skoro miejsc nie ma :( teraz jest plan by wynajac pielegniarke, codziennie choc na kilka godzin, by mama odpoczela i mogla chociaz jakies swoje sprawy pozalatwiac.

a o rehabilitacji szkoda gadac, babcia ma wszepiona endo i skierowanie na reha - co z tego jak mozliwe to dopiero od lutego - bezsens totalny

 

 

Tak w przebłysku pomyślałam skoro zwichnęła.. to może by tak naprostować tą endo... ??

 

juz naprawiona, a babcia wrocila do domu -pogotowie z łacha ja przywiozlo. na szczescie lekarka wypisala kwit na karetke z opiekunem.

 

boje sie starosci i chorowania w tym kraju :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...