Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

Cześć, lotne latawice! :D

 

 

 

Bo tak podobno robią - jedną rzecz naprawią, ale przy okazji dobrą część gwizną - pewno twoim termostacikiem już się kto inny cieszy :rolleyes:

 

może coś w tym jest;)

dlatego sezon grzewczy u mnie już otwarty,niektórych to dziwi,ale ja nie będę marzła:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ty wiesz TARcia.. u mnie od sierpnia zimowa kurtka w wiatrołapie jest, a jesienno zimowy płaszczyk z racji , że tunikę ubrałam w środę też go z szafy wyciągałam... Mnie jest ciągle zimno...

Noooo chyba, że tak jak wczoraj ślubny rozpalił w kominku i było mi gorąco...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie dziwi....

Ale na razie kominek wystarcza...

A węgla jak na razie nie mamy.. bo kopalnia jeszcze nie sprzedaje.. na razie na eksport wszystko szło...

Obyśmy nie zostali bez węgla na zimę.. bo w składziku mam może ze 3 wiaderka... Brrr..

Nie cierpię węgla... a mój maż to już wcale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, lotne latawice! :D

 

 

 

Bo tak podobno robią - jedną rzecz naprawią, ale przy okazji dobrą część gwizną - pewno twoim termostacikiem już się kto inny cieszy :rolleyes:

 

:lol2: :rotfl::rotfl::lol2:

 

Cześć i czołem!:D wcale a wcale się nie wyspałam;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty wiesz TARcia.. u mnie od sierpnia zimowa kurtka w wiatrołapie jest, a jesienno zimowy płaszczyk z racji , że tunikę ubrałam w środę też go z szafy wyciągałam... Mnie jest ciągle zimno...

Noooo chyba, że tak jak wczoraj ślubny rozpalił w kominku i było mi gorąco...

 

ja to z toba na te tematy nie podyskutuje, ja wciaz w krotkim rekawku i sweterku tudziez plociennej marynareczce do pracy zaiwaniam. oczywiscie na bosaka, znaczy sie buty mam ale bez rajstopek czy skarpetek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to po kwiotkach:( już się w tym roku nie dowiem raczej jak kwitnie hosta bo przymrozek - 2 stopnie był:(

ciekawe czy mój cetnor tomatów na krzokach obstoi :eek:

szyby w autach cza było szkrobać, dach ze szopki oszroniony,

piec sie som włączoł na grzonie, na termometrze przed 6 było coprowda +2,

ale ile było wcześnij :eek:

na plus to, że w kiblach i giskanach woda nie przymarzła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wusia, Ty tych przymrozków do nas przypadkiem nie wysyłaj, bo blisko, a jeszcze ich tu nie było. Dzisiaj w krótkim rękawie w dzień biegałam. W nocy zimno było, ale w dzień słoneczko przygrzało. Póki co, dziecka cienko rano ubieram, bo lepiej, żeby rano trochę zmarzły, niż się w dzień grzały. Dzisiaj pierwszy raz jednak poszły w długich spodniach, bo rano naprawdę chłodem wiało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...