Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

No, pikna pogoda była dzisiaj, a jutro tyz ma być taka! Ino rano zimno i nie wiadomo, jak dziecka ubierać. Wyrodna matka ze mnie, to i marzną rano zasuwając na rowerach do szkoły. Za to później im nie gorąco. Dzisiaj widziałam dzieciaki w kurtkach i nawet jedną dziewczynkę w czapce, kiedy ja miałam krótkie spodnie, takiż rękaw i sandały. No ale rano mamy tak je ubrały, a dzieci same jakoś nie wpadają na pomysł, żeby w południe nie wkładać na się tego wszystkiego. Moim powtarzałam w nieskończoność, że jeżeli im gorąco, to się mają rozebrać, a czasem odbierałam z przedszkola takie ugotowane, bo zapomniały, że mają nie wkładać na się kurteczki, kiedy idą na podwórko!

Wusia, chcesz słoiki? Bo ja chyba zacznę wywalać do wtórników. Tylko mi półki zajmują i kurz zbierają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

posiałam na wiosnę marchewkę;)

 

no i urosła sobie jakaś taka mini;)

 

nie bardzo miałam pomysła co z nią zrobić:rolleyes:

 

mój dzieć namiętnie uwielbia marchewkę z groszkiem albo mini marchewki;)

 

no i tu postanowiła Bozia zainterweniować;)

 

podsunęła mi pomysł przerobienia moich marchewek na mini dla dziecia mojego;)

 

i siedziałam cholera 5 godzin żeby je umyć i wyszykować do mrożenia:bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogóle nie przerywane:lol2:

 

ale istotnie Młody spożytkuje je bez najmniejszego problemu:rotfl: ja w sumie wczoraj też odżywiałam się marcheweczkami na zasadzie co mi nie odpowiadała do miseczki odłożyć to do brzusia:rotfl: i pies miał furę radości pożerając te całkiem małe;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...