Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Głupio mi jak cholera i wrednie się czuję, ale byłam zmuszona umyć okna ..... Walczyłam jak lwica .... niestety, poległam.... Pociesza mnie jedynie to, że co najmniej do stycznia albo i lutego nawet ich nie dotknę chyba, że koty z psuką pospołu uświnią nosami, to ewentualnie przetrę z lekka od środka:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza, jesteś usprawiedliwiona. W końcu masz nowe okna i chce się nimi nacieszyć, a i stare nie mogą kontrastować nieprzyjemnie z nowymi.

 

Żeby było śmieszniej, to mycie samych szyb nawet lubię - szybki i widoczny efekt jest, jeżeli są dostatecznie brudne. Nienawidzę natomiast mycia futryn - nudne i wkurzające to jest.

 

Wusia, proponuję Ci korespondencyjny kurs nicnierobienia.

Lekcja I

prawdziwe nicnierobienie jest możliwe jedynie w wakacje (urlop). Poza tym można jedynie oddawać się robieniu wyłącznietegocokonieczne, czyli zdrowemu minimalizmowi. Oczywiście w czystej postaci należy to stosować jedynie w fazie treningu i w chwilach niechęcidowszelkiegowysiłku. Poza tym można od czasu do czasu zrobić coś więcej. Trening ma na celu nabycie i doskonalenie umiejętności:

- włączania funkcji nicnierobienia w dowolnej chwili bez względu na warunki i wymagania otoczenia

- rozpoznawania chwili, gdy włączenie tej funkcji jest niezbędne dla zdrowia psychicznego i fizycznego

- nicnierobienia dla przyjemności

Zadanie I:

Spisz wszystkie czynności (poza pracą zawodową), które masz zamiar wykonać w ciągu najbliższych trzech dni. Następnie zastanów się, których mogłabyś nie wykonywać bez wywołania III Wojny Światowej albo innego pandemonium. Wykreśl je. Następnie przez trzy dni pilnuj się, żeby nie wykonać żadnej czynności spoza listy. Przygotuj się starannie: kup lub wypożycz kilka fajnych książek i gazet, kup "Rozrywkę" i wyślij w terminie rozwiązania wszystkich krzyżówek, wybierz kilka niezbyt ambitnych pozycji z programu TV i koniecznie je oglądnij.

Czekamy na sprawozdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazula no Ty po wstawieniu okien to raczej wyjścia nie miałaś i musiałaś umyć;)

Małgoś no ale mycie okien to też gimnastyka;) skłony, przysiady i inne takie:lol2: a mama myła mi okna raz jeden jak końcówkę ciąży miałam i ja leżałam na podłodze, ona myła a mnie krew zalewała ze złości że Ona z chorymi rękami myje a ja leżeć muszę:bash:

 

Martuś no ja właśnie na wiosnę myłam to pora przed zimą oporządzić:lol:

 

DPS-ia no ja właśnie tak mam że albo czasu na mycie okien nie mam albo możliwości:( dzisiaj na ten przykład pogoda spitoliła mi plany:mad:

 

Aguś u mnie ramy myje się równie przyjemnie jak szyby jako że orzechowe są:rotfl: a z kursem nicnierobienia to kurcze ja już nie mogę robić mniej:rolleyes: jeszcze jak Dzieć w domu to Nim się zajmuję to na robotę jeszcze mniej czasu ale jak pojechał to z nudów jajo można znieść to i nadrabiam to czego na ogół nie robię bo mi szkoda czasu bo mogę go spędzić z Dzieciem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie! Ty nie umiesz nicnierobić! Nudzisz się od razu i jajo znosisz!

Przyznam, ze we własnym domu też mi trudniej tę szlachetną sztukę uprawiać, ale u Brazy wychodzi idealnie. No i po treningu wykorzystuję czasami tę umiejętność na własnych śmieciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...