Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kiedy mnie zapalenie płuc powaliło, to już nie rozsądek, a siła wyższa nie pozwoliła mi działać. Z łoża boleści dyktowałam kolejność działań, a małż, któren na szczęście opiekę nad dzieckiem nieletnim mocno dostał i do pracy nie jeździł, wykonywał mój zwykły plan. Biegał tak i biegał, aż mi się go żal zrobiło. Kiedy oprzytomniałam, dotarło do mnie, że on robił to, co normalnie ja bym zrobiła i to wcale nie żałując siebie! No ale poradził sobie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie powala tylko kręgosłup, wtedy nie ma mowy właściwie o żadnym ruchu, a łzy bólu same lecą.

Ale ja mam loozik, bo Babcia w domu, a i Sołtys niezgorzej sobie radzi.

Wusia, czy Ty pozwalasz swojej nodze zdrowieć???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgoś z tym pachnieć to wiesz dopiero jak się z 3 metrów bandaża rozpakuję wieczorem:rotfl:

 

staram się obijać al czasem mnie moja choleryczna natura pokonuje;) póki dzieć na wyjazdach był to mi lotto było czy jest jeść czy nie ma ale jak już dzieć jest to obiadek dostać musi a małż no cóż jedzenie może być a nie musi no i obiad to kto by ugotował:rolleyes: zresztą jak się zajmie swoimi zabawkami ( aktualnie płytki w garażu) to o wpół ósmej wieczorem łapie że dziecko kolację powinno zjeść :( jak wysłałam na zakupy to miał kupić jedno mleko kupił jeden karton mleka:bash: dobrze że dużo schodzi u nas;) no i co z takim zrobić:rolleyes:

 

no ale poza tym się stara no herbatkę mi robi i kawkę i śniadanko czasem:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuś toż miał jedno kupić nie dwanaście:rotfl:

 

Lidzia ponowny to już tylko po zastosowaniu znieczulenia w formie taboretu bo inaczej nie ma opcji:(

 

Wiola u mnie płatki rzecz obowiązkowa oprócz mleka, najwięcej u mnie w domu idzie mleka, wody mineralnej i płatków:rotfl: i jakie obiadki toż dzisiaj dopiero robiłam wczoraj obiadek sam przyjechał;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toż dzisiaj dopiero robiłam

 

NO WŁAŚNIE!!!!

Sama robiłaś...

A miał mąż zrobić, bo jest i niedziela, i Ty po zabiegu, i nie jest w pracy...

Nooosz...

 

No ręce opadają....

 

 

 

 

 

 

 

Wiem, wiem.. kafelki ważniejsze... jest garaż, jest wjeżdżanie do garażu, będą i kafelki... seksu nie będzie, ale i pomocy i obsługi żony też NIE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę mleko na zgrzewki kupować - kto by się z pojedynczymi kartonami bawił? Raz na dwa tygodnie dwie-trzy zgrzewki się kupi i z głowy!

 

Ja też na zgrzewki kupuje,u mnie litr mleka to na dzień idzie:)

 

wszyscy kupuja na zgrzewki :) tylko wuska se wymyslila 1 kartonik :)

 

dla mnie karton mleka to wlasnie 1l :)

 

 

Matko Boska ... jak tu relek wpadnie to Wam da za to spozycie mleka :D Najmniej to cala rodzina bedzie miec odwapnione kosci, zeby, przewlekly niezyt zoladka, o ciezkich i baaardzo ciezkich schorzeniach nie wspominajac ;)

 

U nas tez mleko schodzi na zgrzewki :lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...