Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

tu spokojnie mleczną propagandę uprawiać można:rotfl: to oprócz klubu kk spokojnie można otworzyć klub mlekopijów:rotfl:

 

ja też na ogół na zgrzewki mleko ale akurat jeszcze ze 3 literki były to tylko tak na wszelki kazałam kupić:rotfl:

 

Wiolcia a wiesz mój mąż dorosły niby jest sam sobie priorytety ustawia:rolleyes: widać płytki ważniejsze dla niego cóż zrobić ja się z koniem kopać nie będę a dziecko obiad zjeść musi, zrobiłam taki coby się nie trzeba było nastać przy nim ale był:)

 

DPS-ia głowę tyż by się zdało przeglądnąć ale aż się boję co tam znaleźć mogą:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mleko lubię, ale pijam od czasu do czasu, a dziecka innego śniadania niż "mlekołaki" (czyli płatki różnych firm, najlepiej Nestle, ale niektóre inne też ujdą) sobie nie wyobrażają, Jedno śniadanie to litr-półtora. Jeżeli akurat mnie i Andrzejowi zachce się czegoś mlecznego, to i trzy mogą zniknąć w ciągu dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lesiu na tęgie grunta Arnisiowych synów ślesz:lol:

 

DPS-ia mój Młody aktualnie strasznie czosnkowy:lol2:

 

Nadulka różnie jest czasem już super i wydaje się że po problemie a za trochę zaczyna boleć od nowa ale ból jest rzeczą względną:) zastrzyków nie mam może dlatego że w ograniczonym stopniu ale łazić mogę, przy mojej kiepskiej krzepliwości jeszcze przeciwzakrzepowe i mogłaby być katastrofa:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo powiem Ci Lesiu, że starszaka artystę na wieś posłać... to by było wyzwanie...

Kiedyś jak miał 3 latka byliśmy na wsi..

Ciotka pokazała mu krowę w oborze..

Młody z zaciekawieniem oglądał, a ona w pewnym momencie zaryczała.. A on w nogi..

Ciotka widząc to pyta co się dzieje, .

. -Ciocia.. tlowa zamuciała, a ja śpieldalałem...

 

Innym razem tak mu się spodobały pokazane mu małe świnki.. ,że postanowił do nich wejść.. A tam maciora...

Ciotka jak zobaczyła to zbaraniała i zamarła...

On się niczego nigdy nie bał.. Było z niego żywe srebro..

3-4 osoby dorosłe nieraz go potrafiły pilnować i pomimo takiej obstawy nieraz nie dawaliśmy rady...

 

I gdzie tu takiego na wieś posłać..

Dodam, że ciotki już bardziej miastowe, niż wiejskie, a krowy, konia czy świni nie uświadczysz, jajek i kur też nie mają..

Nędza, a nie wieś...

Jak wpadliśmy teraz do znajomych to gospodarki i owszem, ale... to co mnie interesuje to tego nie mają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...