Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

Wiola z obsługiwaniem to niech sobie radzą sami a obiad tylko taki przy którym stać nie muszę;)

 

Nadulka ja i kłuć :jawdrop: toż nie daj Boże mnie cukrzycy :( ja bym sobie insuliny nie podała:( jak ktoś mnie kłuje to mi to lotto ale żeby sama sobie never;) musiałaby mi moja rodzona piguła jeździć dawać;) a taka zarobiona że chyba w drzwiach by rzucała we mnie strzykawką:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nadulka jak ja sobie przypomnę jak sąsiadce miałam podać insulinę i ile mnie i ją to zdrowia i bólu kosztowało to wierz mi nie ma takiej opcji:rotfl: teorię znam wiem że mała igiełka i tak dalej bo miałam fraxiparynę dawaną ale sama sobie nie dziabnę:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dziś to nie dziabniesz sama, ale na pewno by Cie nauczyli, wierz mi, Wusiu.

No ale na całe szczęście - nie ma takiej potrzeby! :D

Mam nadzieję, że mimo wszystko coraz lepiej się czujesz, że jednak się oszczędzasz i że przynajmniej tej jednej dolegliwości się pozbadniesz! :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DPS-ia jak to się robi to ja wiem i teoretycznie i praktycznie no ale kiedy nie ma mowy żebym sobie to zrobiła sama:rotfl: na moje szczęście dysponuję siostrą która w tym względzie za grosz sumienia nie ma i jest jej rybcia gdzie, kiedy i kogo (no może maluszków nie lubi kłuć) ale przyznać trzeba że świetnie jej to wychodzi;)

 

się staram oszczędzać, generalnie lepiej mi i jak dobrze że do pracy nie chodzę bo bym chyba musiała o piątej wstawać żeby te moje wsie rany poopatrywać pobandażować no maskara z tym:( chyba że akurat siostrunia wpadnie to ona mnie w 5 minut oprawia :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszku powiem szczerze że niesamowity jesteś:hug:

 

Brazula no cholera staram się oszczędzać ale jak ktoś jest upierdliwym cholerykiem to czasem trudno;)

 

DPS-ia jak Lesiu słusznie podał do 7 grudnia bo wtedy będę mieć zdjęte szwy tylko nie wiem ile w tym nieszczęsnym bandażu będę musiała paradować:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak takie styropianowe i nie tylko karczochy jak mam napad masochizmu to robię je z cekinków:rotfl: na Wielkanoc nawet kurczaka zrobiłam:rotfl: a wstążkowe to nie tylko karczochy można robić kilkoma technikami na raz np kawałek materiału, koroneczka i część karczochowa, karczoch z cekinami no co się ma pod ręką:)

 

wpadłam na wredny pomysł obdarowania na święta rodzinki takimi dużymi bombkami wydzierganymi własnoręcznie zawieszonymi na stojaczkach:)

 

cóś w ten deseń;) i jeszcze będę wymagać stosownych okrzyków entuzjazmu:rotfl: ta bombka to nie moja od razu mówię :lol2:

 

bombkaMIX-24.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...