Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

za to to ja Cię osobiście dopasuję w te rameczki:mad: jak możesz uziemionej kobiecie która nie ma co liczyć na to że jej mąż wie co to feta albo lazur takie pyszności serwować:bash:

 

za mną łazi prosta sałatka - sałata lodowa albo mix, serek pleśniowy w drobną kostkę pokrojony, pomidorki kokatjlowe, ogórek, papryka, kiełki słonecznika, może być jeszcze opcjonalnie kabanosek i to posypane prażonym słonecznikiem do tego sosik:yes: matko jak mi jęzor wisi

 

 

no prosze cie wusiaku, przeciez te grzaneczki to banal akurat na szybkie danie do wykonania dla uziemionej osoby. napisz "staremu" liste i jak nie wie o co chodzi to niech poprosi ekspedientki, lazur to zwykly najtanszy i bardzo smakowity plesniaczek, szczegolnie lazur niebieski (jest tez i zielony) ale niech wezmie jakikolwiek plesniowy serek. bo domniemam ze wie jak gruszka wyglada (za pmiast gruszki moga byc winogrona przekrojone na pol. ogorki kiszone lub musztardowe chyba posiadasz?

 

juz ta twoja salatka ma wiecej "trudnych" skladnikow:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martusia z tym to może być problem:rolleyes: nie mam takich kolorów;) one rzadziej spotykane chociaż teraz u jednego sprzedawcy znalazłam jasno szary, średni szary i ciemny szary;)

 

a widzisz :) takie kolory mnie calkowicie satysfakcjonuja :p

 

ide spac bo sie glodna robie

 

a taka salatke jak piszesz wusiaczku to tez robie dosc czesto, ale daje kuraka podsmazonego na grilowej patelni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wusia, gdyby tak musiał za każdym razem wracać natychmiast do sklepu po właściwą herbatkę, to by się szybko naumiał. Ja się zastanawiam, czy to nie jest prewencja, cobyś przypadkiem nie pomyślała, że on umi, i się do tego nie przyzwyczaiła. No bo jeszcze potem po wyzdrowieniu nadal będziesz zakupów żądała...

Mojny podczas zakupów dzwoni do mnie 10 razy, ale to pikuś, bo na służbowej komórce zawsze zostają mu jakieś straszne ilości minut do wykorzystania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz ja mogę sobie potupać, pokrzyczeć, szlag mnie trafi i co najwyżej sama sobie kuku zrobię jak taka wkurzona w tej chwili wsiądę w samochód, bo niby tylko noga od sprzęgła ale na krótkim odcinku po mieście to trochę trzeba to sprzęgło nawciskać i ciut potem boli:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...