Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Malgoś... Sama wiesz... Miłość ślepa jest...

Jak to się stało, że przejrzałaś na oczy???

 

Wusia... nam/mnie nie chodzi o zmianę męża na inny model, ale o to, że teraz TY potrzebujesz opieki...

Może pewne rzeczy są przekoloryzowane.. np to mleko.. a co zepsuje się UHTe??:no:

 

Chodzi Gwoździk nam/mnie o to, aby i mężowaty WU zadbał o własną żonę jako o żonę i kobietę... Wusia czasami udaje siłaczkę.. Ona choleryk na jutro to za późno.. a on.. flegmatyk... przecież jutro też jest dzień,, i po co robić awanturę o chleb, jak można jutro kupić... (tak sobie myślę;))

Wiem to z własnego doświadczenia.. Ja choleryk, mąż flegmatyk, ale lew;)

Nie macie pojęcia jak takie dwa charaktery ze sobą żyją czasami w symbiozie, a czasami na wojnie...

Ale wiem, że jak ja bym się rozchorowała to mąż stanie przy mnie, jak on się rozchorował, to ja przez miesiąc nie wyszłam ze szpitala...

 

Ty pewnie to robisz z Pinezką, a Ona z Tobą... . więc Twoje święte oburzenie, bo dla Ciebie to norma, z drugiej strony, oburza Ciebie fakt, że są poruszane prywatne tematy...

Ty O Wacusiach, Wu o mleku i herbacie.......

Edytowane przez Arnika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stalo sie jak sie stalo, zaczelam sie o siebie bac, zreszta ja to u siebie wszystko juz napisalam ku przestrodze innych kobiet w podobnej sytuacji. Nie pisalam na forum kiedy podejmowalam najtrudniejsze decyzje, bo jakos nie mialam ochoty sie wywnetrzac, ale teraz na chlodno mam wiele przemyslen i nie widze powodu, zeby sie z innymi kobietami nimi nie podzielic. Gwodzik, mozesz nie czytac. :) Na pewno nie rzucilabym P. od razu, ale gdyby mi ktos pewne rzeczy uswiadomil to pewnie zaczelabym je sama widziec znacznie wczesniej, na pewno nie od razu, ale wczesniej niz po 12 latach. Kiedys pamietam jak ciosalysmy kolki na glowie Ani Dario i jej maz - biedny chlopak musial zaczac odkurzac. Na baby z FM nie ma rady. :lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... niech na zakupy chodzi z mlotkiem albo kluczem francuskim i git. ;)

no co Ty, w mieście ...... trzeba się umyć, przebrać, poczesać

na wsi inaczej, tak mam, co najwyżej z gumowców wyskoczę do klapek, bo się lepiej hamulec wciska

a Gwoździk ma rację :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...