Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

troszkę się ich nadźgałam tym bardziej że robiłam to dwa razy bo za pierwszym razem rozbierać musiałam:rotfl: ale za to ponieważ cekiny są laserowe to nawet przy bardzo słabym oświetleniu delikatnie połyskują:)

 

Relcia no coś Ty sześciolatków gościłaś i nie wiesz co to Magno Z:lol2: to je to;)

 

http://i864.photobucket.com/albums/ab210/guzek/allegro/magnes8201112.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze nie wiem , wiem tylko ,że młody zna nazwę i chce :rolleyes:

 

tia ...siedzę od 20 stej na allegro i szukam zabawek i juz dostaje kota ,bo mnie wk...te zabawki :Pskąd ja mam wiedzieć którą dziecka się będą bawić , która się nie popsuje po jednym dniu , a która nie pójdzie w kąt od razu ?

Edytowane przez relek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola no takie figurki z magnesami w rączkach i nóżkach, rączki i nóżki rozciągliwe, czuprynki mają fajne i różne minki, aktualnie to jest hit nad hity w przedszkolu:lol2: po co?? do przyczepiania na wszystkim co metalowe łącznie z rowerem;) były we biedronce po 14,99 zł za dwa a teraz to już na allegro trzeba polować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest wszystko coś nie halo. :sick:

Jak to możliwe, że wśród dzieci już w przedszkolu zaczyna się wychowanie tak konsumpcyjne?

Że każde dziecko musi mieć tę zabawkę właśnie, bo to własnie jest teraz "modne, trendy i hitowe"? :o

Nijak nie mogę się wewnętrznie z tym pogodzić...

Edytowane przez DPS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markotko, to prawda, ale czymś, a nie koniecznie tym!

Wyścig szczurów i segregacja związana ze statusem majątkowym rodziny już od przedszkola są wtedy obecne.

I ja się z tym głęboko nie zgadzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas noszenie zabawek domowych do przedszkola było zabronione.

Emil w sumie miała mało zabawek, fakt nie bardzo się bawił, dwa te co mu się podobały i by chciał , to były dla nas za drogie, i nikt mu/nam nie dołożył do czegokolwiek, tak też nie ma choćby do kinekta... Dlatego u Was był taki podjarany...

Np od dziadków dostał na mikołaja całe 50zł żeby mu coś kupić.. Nooo ja się pytam niby co ja mogę za to kupić... No co???????

Nienawidzę otrzymywania pieniędzy... nienawidzę tego.. to tak jakby dać bilet narodowego banku i podetrzyj sobie tyłek...

Bo niby co można kupić za 50 zł chłopakowi lat 14 ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mój synek chodził do przedszkola,to też nie można było nosić z domu zabawek ( jest w wieku Arniki syna) ,ale już moja córka cztery lata młodsza,mogła zabierać swoje zabawki ,choć ja nadal twierdze ,że powinno się tego zabronić,choćby dlatego,że nie każdego stać,a dzieci jak to dzieci,chcą mieć i już.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 50 zł mozna książkę kupić. :yes:

Albo np. rękawice narciarskie, dołożywszy nieco.

Nasi chłopcy mieli całą skrzynię zestawów lego, wielu różnych, wymiesznych z czasem.

Jak przychodzili do nas "Ja chcę mieć traktor/dinozaura/taki samochód/takiego robota!" to odpowiedź była zawsze ta sama i niezmienna: to idź sobie zrób z lego.

I robili.

Nauczyło ich to radzić sobie z tym, co się ma.

Chipsy i słodycze były też wielką rzadkością w domu.

Zaczęli jadać takie paskudztwa dopiero w gimnazjum, kiedy poza naszą kontrolą kupowali sobie w kiosku spożywczym obok szkoły.

Ale w szkole podstawowej umieli docenić każdy wafelek, każdy batonik, bo to było cos odświętnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 lata i 7 lat ...........no lego ci u nas dostatek ....ja już na nie nie mogę patrzeć , chociaż osiągnęliśmy sukces , bo już się mało wala po domu ....są budowane ,no ale potem są katastrofy , kataklizmy i inne takie :rolleyes:

w biedronce była fajna śmieciara :pi kopara ..... chyba ino helikopter został do wyboru :rolleyes:

Edytowane przez relek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...