Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

Wusia, jak zdrowko??? Boli jeszcze? Masz zalecone jakies cwiczenia, rehabiliatcje? Czy tylko lecznicze rajstopki?

 

Malgos, sprawdzilam i wysylaja do nas.

A co do Nike, to tez jestem ich fanka ;) Teraz sa fajne promocje na modele z lata 2012. Np. w tych dobrze sie trenuje i maja off-a http://butysportowe.pl/nike-wmns-free-tr-twist-sl-nike-damskie,marka,NI,WW,481504.bhtml Ten model mozna kupic w roznych kolorach i sa mega wygodne. Trzeba tylko pamietac, ze Nike zmienila jakis czas temu rozmiarowke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ufffff ale dyskusja:lol:

 

Ambercia generalnie nie boli czasem szarpnie ale trudno powiedzieć co;) rehabilitacja to ruch, wczoraj byliśmy na sankach:lol2: a od jutra będę miała taką rehabilitację w robocie że chyba na zakręcie własny tyłek bez lusterka zobaczę:bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ufffff ale dyskusja:lol:

 

Ambercia generalnie nie boli czasem szarpnie ale trudno powiedzieć co;) rehabilitacja to ruch, wczoraj byliśmy na sankach:lol2: a od jutra będę miała taką rehabilitację w robocie że chyba na zakręcie własny tyłek bez lusterka zobaczę:bash:

 

Ty już jutro do pracy wracasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sprawdzilam - wysylaja, ale doliczaja clo, vat itp... Nie oplaca sie za bardzo.

:( Ale te co wkleilas fajne sa, chociaz choruje na takie do spinningu z wczepami, to bylby naprawde szal... :rolleyes:

 

Od kiedy sprzedawca dolicza taksy wynikajace z przepisow innego kraju??? :confused: Gdzie to jest tam napisane???

Ta paczka nawet jak przejdzie przez clo po bozemu z pieczatkami sklepu nie bedzie podlegala pod clo :p

 

 

Wusia, od kiedy ciaganie sanek to rehabilitacja na Twoje nozki, he??? Do pracy juz wracasz??? I chcesz tak osiem godzin z nogami pod biurkiem siedziec??? :jawdrop::bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wioluś zasadniczo mam ale mam dni gdzie latam trzecie piętro parter i tak 20 razy bo na windę czekać mnie się nie chce;)

 

Nadulka niestety:cry:

 

Ambercia toż sanki ciągnął mąż ja miałam spacerek:lol2: wiesz jak znam życie po 2-tygodniowej nieobecności to mi szefowa posiedzieć nie da:rolleyes: a jutro jak mi pogoda planów nie popsuje zamierzam przytupać na nóżkach do domu z pracy;)

 

Nitusia bo albo śmiać się albo się obwiesić;) zupełnie nie wiem czemu wolę to pierwsze;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas listonosze samochodami jeżdżą. Ja się więcej nabiegam niż oni.

Wusia, już wszystkie bombeczki zrobione? Te mniejsze kulki to jakie masz?

Muszę się wreszcie dzisiaj odważyć i zacząć działać, bo kulki i wstążki czekają. Świąteczną firankę uszyłam dzisiaj i powiesiłam, białe lampki wsadziłam w kieszeń firanki i całkiem fajnie to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś duże mi zostały 1,5 bo ta cholerna poczta mi paczki ze szpilkami nie może dostarczyć i jednej tylko pół zrobiłam:mad: a mniejsze mam 6 cm i 8 cm

 

a zanim zaczniesz to weź sobie zaglądnij na tą stronkę co Małgoś wrzucałam z tutorialem i popatrz na jajka wielkanocne bo z bombką jest tem sam problem że jak się rozszerza to trzeba "nadrzucić" ilość trójkącików i tam przy jaju fajnie to pokazane jest:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...