Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzięki. Mam link do tych kursów, ale patrzyłam tylko na bombki. Chyba tylko w praktyce uda mi się zrozumieć to, co tam pokazują. A w tych dziesięciocentymetrowych bombkach musiałaś dodawać kolumny? Bo ja widziałam różne gotowe i wszystkie miały rózniutkie rzędy. Zresztą zaraz sama sprawdzę. Do działa!

 

 

Do dzieła, znaczy się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DPS-ia ja jak na szpilkach siedzę żeby coś wkleić i to dosłownie bo czekam na cholerną paczkę ze szpilkami:bash:

 

Nitusia nie wiem czemu nie działa:( coś pochrzanili na photobuckecie:( ale wszystkie bombki są w komentach wklejone tak coś ze 3-5 stron się zaczynają;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wusia a ja wiem co pochrzanili, teraz nie mozna dac linka do albumu (np. z kilkoma katalogami) zahaslowany mozesz podac tylko katalog i wtedy widac. a ty jak masz ich np. 5 to musisz miec 5 linkow z haslem. wyprobowalam na sobie. kiedy wysylam link do albumu to moge wejsc do niego jedynie na haslo wlasciciela ale jak ktos wchodzi na haslo albumu to zdjec wtedy nie widac.

nie wiem czy jasno sie wyrazilam????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Wusia , jak Ty się dalej pięknie terapeutyzujesz ;) :hug:

 

 

ona piękna jest ale dziewczyna nie chciała napisać w jaki sposób ją zrobiła chociaż ludzie pytali:rolleyes: mam pewną koncepcję ale to jak czasu mi zostanie to się pobawię;)

 

a ja wiem :)

 

Ale Córcia to córcia... a synowa to synowa..

Tak ja to odczuwam...

 

to tylko teoria :)

 

 

I nie tylko Ty - pociesz się. Tak już jest... Jak ja się cieszę, że mam tylko córki!

 

ale to i tak tylko teoria :)

Ja się cieszę,że mam syna w ilości sztuk jednej:)

 

A moja teoria jest taka,że babcie/dziadkowie lubią jedne wnuki bardziej inne mniej -cała tajemnica "nierównego" traktowania.

 

ufffff ale dyskusja:lol:

 

Fajna dyskusja -szczególnie ta o butach ;)

 

aaaaaaa i moje młode też dziwne ;) jakoś na marki nie zwraca uwagi (chyba nawet nie ma świadomości ich "znaczenia" i nie ma potrzeby posiadania czegokolwiek tylko z kuli tego,że inne dzieci to coś mają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAR-cia bardzo jasno:( no chyba ich pogło że ja 5 haseł robić będę:mad:

 

Nitusia aaaaaaaale jaka reszta:jawdrop:

 

DPS-ia miały szczęście i przylazły już kończę właśnie;)

 

Nadusia a jak słusznie przypuszczałam tyłek mnie na zakrętach dogonić nie mógł a noga wisząca w dół i ugniatana krzesłem odkuła się dość brutalnie:(

 

Malka cieszę się że moja rehabilitacja zdąża w dobrym kierunku:lol2: jak wiesz jak ją zrobić to mów nie cwaniaczkuj:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja o terapii przez sztukę (arteterapii) mówiłam :lol2: o bombkach kochana :lol2:

 

a masz jakieś zalecenia ? zapytaj sie swojego lekarza jak się zapatruje na presoterapię w Twoim przypadku .

 

To aż tak źle, że i lekarza trzeba angażować??? Noo ja myślałam, że Wusia kilka bombek zrobi i już na AA chodzić nie będzie musiała;) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nr 9 jakby kto ciekawy był:rolleyes:

 

http://i968.photobucket.com/albums/ae169/wumurator/takie%20tam/DSC_0031.jpg

 

http://i968.photobucket.com/albums/ae169/wumurator/takie%20tam/DSC_0032.jpg

 

http://i968.photobucket.com/albums/ae169/wumurator/takie%20tam/DSC_0033.jpg

 

http://i968.photobucket.com/albums/ae169/wumurator/takie%20tam/DSC_0034.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...