Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wusia, sama zauważyłam, że trzeba dodać. W pierwszej dodałam, ale odjąć nie umiałam potem. Jakoś dociągnęłam do końca. W drugiej dodałam i odjęłam, bo kolory były inaczej ułożone i jakoś łatwiej się mogłam połapać, o odejmować. Palce mnie bolą, muszę naparstka poszukać. Niektóre szpilki tępe były i to całkiem dużo.

Cholera z tą pocztą! Boję się prezenty zamawiać, bo mogą nie dotrzeć. Właśnie pani ze SKLEPU internetowego odpisała na moje pytanie, czy wysłano towar zakupiony 28 listopada, któren to nie dotarł jeszcze. Napisała "o jejku, dopiero teraz zobaczyłam tę wpłatę, powiadomienia nie dochodzą..." No niech ją sczyści na rzadko! Taż ona SKLEP ma, a nie sprzedaje amatorsko używane ubranka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Właśnie pani ze SKLEPU internetowego odpisała na moje pytanie, czy wysłano towar zakupiony 28 listopada, któren to nie dotarł jeszcze. Napisała "o jejku, dopiero teraz zobaczyłam tę wpłatę, powiadomienia nie dochodzą..." No niech ją sczyści na rzadko! Taż ona SKLEP ma, a nie sprzedaje amatorsko używane ubranka!

 

ja w ubiegłym roku w połowie listopada zamówiłam dla bratanka w bardzo specjalistycznym sklepie-prezent mikołajkowy -po wielu moich telefonach,niezliczonej ilości e maili.... w okolicach wielkanocy następnego roku ,zwrócono mi pieniądze :bash: gdyż nie udało się zrealizować zamówienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No!

Bombka nowa bardzo ładna, Wusia, kontynuować proszę! :D

Też miewałam już kłopoty ze sklepami internetowymi, niektóre towary szły baaaardzo długo :bash:

Cóż zrobić, teraz takie czasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak twierdzę że moja szefowa najlepiej ciśnie:lol2:

 

Malcia no kłopot będzie bo wizytę mam dopiero w maju następną takie krótkie terminy:rolleyes:

 

Gwoździk ja wiem że mnie tu i tam więcej jest ale żeby zaraz mechanicznie prasować:jawdrop: :lol2:

 

Aguś odejmowanie jest łatwe;) jak już dojdziesz do części bombki że wystarczy ilość z początku, to popatrz na początek bombki i przypinaj trójkąciki zgodnie z tym początkowym układem, najpierw cztery tak jak przykrywają początkowy kwadracik, potem następne cztery pomiędzy nimi i w ten sposób wylecą Ci te dodane bez zakłócania kolorków:) pokazuj coś wydłubała:lol:

 

DPS-ia no jeszcze tylko jedna duża a potem malutkie:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapytaj o presoterapię pneumatyczną. Ja nie wiem w jakim stanie są Twoje żyły i co zrobili Ci jak leżałaś na stole ;)więc nie mogę zaocznie podjąć decyzji czy można -niech się wypowie lekarz prowadzący,a jakby Ci dał rozpiskę to już bajka :)

Jeśli ok, to koniecznie niech poda proponowane ciśnienie początkowe i czas zabiegu (ja pracuję na Limphatronie dl 1200, więc jest możliwość precyzyjnego dobrania parametrów do każdej kończyny osobno , na 12 poziomach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opowieść z serii niebezpieczne powroty do domu;)

 

wracam ja dzisiaj z pracy, wysadzona w garażu zostałam, więc z rzeczonego garażu kulam się do domu przez spiżarkę, kto był u mnie wie że z garażu do spiżarki jest stopień, bo garaż ma podłogę niżej, więc wlazłam na stopień spojrzałam przed siebie i o mało się nie spier...am ze schodka z wrażenia:lol2:

 

przed oczętami rozwinęły mnie się cztery nowiutkie wielkie półki w spiżarni, których jak do pracy wychodziłam nie było:rotfl: takie niespodzianki powinny być karane;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...