Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

A ja... ????????? i mój ślubny??????? To co.. od macochy... :o

 

Relcia.. to Ty jesteś mało rozrywkowa, jak Ciebie wkurzają nalewki i miody.. no daj spokój... Ty tylko Kobieto powiedz gdzie Ty mieszkasz, bo my to w nieświadomości żyjemy .. no i gdzie na te nalewki i miody wpaść mamy, coby zadbać o Twoje puste półki..

U mnie to i półki są zajęte i wino ju się nie zmieściło do garażu i butelek brak to stoi na środku kuchni w balonie.. i nalewki za stołem na podłodze.. I wszystko się przyda.. I o winiaczku nie wspomnę.. Nie jedną imprezkę jeszcze mogę zrobić;)

 

 

WUsia.. żebyś Ty widziała jak w szafie pancernej mój mąż ma poukładane dynksy.. jak szlifierki na stołach, które zajmują tyyyle miejsca , ze masakra.. wszystkie dynksy.. teraz to on może być absolutnie każdym fachowcem, bo wszystko ma... ale tylko ma.. bo z makgajwera to on się nie nadaje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:rotfl:

Relka - ja od kilku dni już czekam na ten post!!! :rotfl:

Nie gniewaj się, nie jestem zadowolona z Twojego kataru, ale, jak napisałaś, że na taras bosa stopą, to od razu pomyślałam, że ciekawe jak długo... :rotfl:

Wusia, ja to bym się też bardzo cieszyła, jakbym tyyyle nowych półek dostała!

teraz te malinki tam poustawiasz pewnie, co to ich nie wysłałaś do mnie... :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arni niech bedzie i twojny mi to zajedno w ilu ich tam pic bedzie :D

 

moj tez ma jakims cudem pancerna na swoje pierdafony, ale oddajac mu honor uzywa wszystkiego. i to mi sie podoba, ze nie sa to tylko zabaweczki a rzeczy ktore sa uzytkowane. dzielny ten moj maz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem.. bo czasami i używa.. ale rozbroił mnie ostatnio jak sobie nabył gwintownicę.. no bo i po co?????

A szafa pancerna jest dlatego, ze bardzo przydawały się majstrom nasze rzeczy .. znaczy narzędzia... Ileż to poginęło...

Największego wkurwu dostał, jak skrzyneczka narzędziowa była sobie w garażu a w niej pilkery, kołowrotki na morze.. i mężuś umówiony na rejs .. następnego dnia z rańca miał jechać.. wieczorkiem do pakowania, a tu nie ma skrzyneczki...

Wówczas było kilka ekip... nikogo za rękę nie złapaliśmy... skrzyneczka się nie znalazła... śrubokręty i inne klucze też wyszły.. toż i przy nadarzającej się okazji ślubny nabył szafkę pancerna na klucz i tam ma swoje skarby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAR-cia mając jakieś 60 butelek do zrobienia to nie sądzę żeby zbytnio nas to interesowało:lol2:

 

oj Relcia Relcia a mądry powiedział że jak Bozia chce kogoś ukarać to mu najpierw rozumek zabierze;)

 

proszę przetłumaczyć :rolleyes:

 

 

patrz DePSia a ja wtedy o katarze nie myślała :)

 

acha ! ....ja koło Żelazowej Woli mieszkam :wiggle:

Edytowane przez relek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że niby my mamy zrobić te 60 butelek nalewki czy może wypić je? I co ma nas nie interesować....?

Bo na picie słodkiego to ja się piszę...

 

Wiolcia majac 60 butelek do zrobienia nie bedzie nas interesowalo co nasze chlopki beda robic jak my bedziemy obrabiac poleczki relkowe:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni niech sobie robią co chcą.. z drugiej strony... jakby sypialnia była daleko.. to kto nas odprowadzi TARcia... jak tu aż , albo tylko 60 buteleczek ...

 

Relcia.. no i nie ma to tamto.. musisz podać współrzędne geograficzne i będziesz miała te 60 butelek z głowy, wreszcie będziesz miała pusto na półkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...