Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

TAR-cia no mogłabym zrozumieć jakby kilka złotych kosztowały to by się nie opłacało klienta pilnować ale pańcia zaśpiewała 135 zł no i miała szansę na częstsze zakupy bo wiadomo że dożywotnio mi nie wystarczy jedna para:rolleyes:

 

Aguś to apteka internetowa akurat i mam nadzieję że się sprężą:( mnie raz sprzedawca z allegro zaskoczył bo tak jakbym wczoraj do południa zamówiła i zapłaciła a dzisiaj do południa już towar kurier przywiózł;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dzisiaj przyszła paczka wczoraj zamówiona! Jestem zachwycona, bo się bałam, że prezent nie zdąży dojść przed 24 grudnia. Inne prezenty w drodze. Mam nadzieję, że będą wędrowały równie szybko. Za to niedawno prezent dla mojego brata nie dotarł po dwóch tygodniach. Napisałam do sprzedawczyni, a ona odpisała "ojejku! Nie zauważyłam tej wpłaty!". Wrrrrr!!! Przed Mikołajem też jeden sklep z All zrobił ten sam numer. Miał być dodatek do prezentu, a był tylko drobiazg przez rodziców dany (musieliśmy dać, bo to rekwizyt do występu mikołajkowego był).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wszystko przez neta kupowałam do wykończenia nawet domu.... a to piekarnik, płyta indukcyjna, zlew, okap, zmywarka, karnisze, to WC a to kaloryfery, i kafle na całą podłogę w salonie kuchni i pp ponad 130m3 przywieźli za dwa dni + klej do tego.... tirem, myśląc , że to do jakiejś hurtowni, i tir się u mnie nie zmieścił, spedytor musiał mały samochód wysłać...

Nie wspomnę, że też kupuję różne drobne i drobniuteńkie rzeczy... zawsze na drugi dzień góra dwa dni...

Parownicę zamówiłam koło 12.00 a była u mnie niecałe 23 godziny później caluteńka...

Raz tylko zamówione baterie akumulatorki przyszły po wielu wielu mailach i telefonach po 3 tygodniach a napisane wysyłka w 24 godz..... wściekła wystawiłam sprzedawcy negatyw, i .. ja też dostałam negatyw.. za wpłaconą natychmiast kasę..

Nic to.. pan już miał czerwone kartki i otrzymywał je nadal od klientów.. brrr... w końcu baterie doszły...

Tak generalnie jestem zadowolona z zakupów przez neta.. jeśli wiem co ja chcę...

 

 

Dzień dobry Paniom i Panom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyneczka się pekluje i śledziki zielone się robią:lol2:

 

a bo to wiesz ciągle z miejsca na miejsce i wynosiłam do szybkiego studzenia to kilometrów nabiłam no i jeszcze mi ciągle ktoś łebek zawracał i musiałam marynatę do szynki robić dwa razy:bash: bo mnie zagadali i ocet zamiast do zalewy na śledzie to wrąbałam do gotowej marynaty do szynki:mad: i sprzątanie i zakupy i obiadek no ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...