Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

Aguś aaaaaaaaaaaaaa ona taka sama jak pozostałe i dodawane miała:lol2: 10 cm kuleczka;) i u mnie poza Wigilią żadnych uroczystych posiłków nie ma:) a za szyneczkę naprawdę warto się wziąć bo nawet taka tylko przez noc przeleżana w przyprawach i upieczona jest pyszna i niekoniecznie że szynka, może być karczek, może być schabik i taka ścisła łopatka a i boczuś jak się trafi chudziutki to zrolowany i upieczony bajka:)

 

Aaaaaaa, bo Ty dodajesz zaraz na górze, a ja dopiero na środku, kiedy mi już brakuje. I przez 4 rządki lecę z dodanymi, a potem zabieram. Mam w aparacie zdjecia pierwszych wyrobów, to może wieczorem pokażę. Teraz wpadłam do netu, żeby coś sprawdzić, ale jak prawdziwy nałóg musiałam i tu zaglądnąć. A zaraz lecę Magdę na angielski odprowadzić.

Pieczeń taką z karczku to Andrzej robi. Znaczy on bejcuje, a ja tylko do piekarnika wkładam i wyjmuję. Z szynki mówisz? Może spróbujemy. Znaczy oni spróbują, ja tylko do piekarnika... Lecę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wszystkim moim drodzim przyjaciołom z Forum życzę

aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła

i ciepła rodzinnej atmosfery,

a Nowy Rok niósł ze sobą szczęście i pomyślność

 

Ściskam Was świątecznie

 

Alunek z rodziną

 

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTfATBcAZI4F6DKUvrnuHShgbX8BC8ffJfiimUZyJDMM0dHN0lN

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W te piękne Święta
Bożego Narodzenia

Pragnę złożyć Wam życzenia,

Aby przy świątecznym stole nie zabrakło ciepła rodzinnej atmosfery, miłości, uśmiechu i radości.

A Nowy Rok 2013 przyniósł szczęście i pomyślność.

 

Życzy Arnika z Rodziną
:)

 

http://img716.imageshack.us/img716/1479/bozenarodzeniea.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewo:hug::hug::hug:

 

 

http://magia-swiat.web21.pl/wp-content/uploads/2008/08/carteneige004aq9.gif

 

Niech magiczna noc wigilijnego wieczoru przyniesie Wam spokój i radość, a Nowy Rok marzenia, o które warto walczyć.

Radości, którymi warto się dzielić,przyjaciół z którymi warto być,i nadziei bez której nie da się żyć.

Wesołych Świąt dla Ciebie Ewo i Twoich bliskich

życzy Ala z Rodziną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję Kochani za życzenia, Wam i wszystkim odwiedzającym wzajem życzę

 

W tę Wigilijną noc, niech w Waszym domowym zaciszu, przy Wigilijnym stole zapanuje miłość, poczucie radości oraz zgoda, niech rodzinne ciepło doda Wam odwagi w nadchodzącym Nowym Roku, tak aby był jeszcze lepszy od bieżącego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...