Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

[h=2][/h]

Dlaczego jest święto Bożego Narodzenia?

Dlaczego wpatrujemy się w gwiazdę na niebie?

Dlaczego śpiewamy kolędy?

Dlatego, żeby się uczyć miłości do Pana Jezusa.

Dlatego, żeby podawać sobie ręce.

Dlatego, żeby się uśmiechać do siebie.

Dlatego, żeby sobie przebaczać.

ks. Jan Twardowski

 

Radości i pokoju płynących z tego, że Bóg, narodzony w Betlejem, KOCHA NAS.

A także codziennej odpowiedzi na tę MIŁOŚĆ

w Waszych szczerych i otwartych sercach

w Nowym Roku 2013

życzą, a także dziękują

za okazaną pomoc i wsparcie:

Aleksandra, Paweł, Julia, Mikołaj Gaża - NELKI

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Miras rozgośćcie się zapraszam u mnie mało budowlanie już ale za to gadanie o wszystkim jak najbardziej:lol: dziennik w sumie dawno się skończył jeśli chodzi o pisanie;) a dalsze zdjęcia z wykończeniówki to można pooglądać na życzenie jakby co;)

 

DPS-ia a z majonezem ta dieta:rotfl:

 

własnie byłam na kontroli u naczyniowca:mad: no chyba gościa pogięło:mad: jadę szukać leków bo jak nie będzie tam gdzie mówił i za tyle co mówił no to sorry ja się leczyć nie będę:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to szacunek rzeczywiście dietetycznie;)

 

DPS-ia jak mnie u nas w aptece zaśpiewali prawie 400 zł za 28 tabletek to by mnie nawet taka tabletusia przez gardło nie przeszła:( ale na szczęście we somsiedniej wsie zgodnie z donosem pana doktorka sprzedali mi za jedyne 140 zł rzeczone 28 tabletek to siem jednak leczyć będę chociaż dalej będzie ciężko przełknąć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAR-cia pojęcia nie mam skąd różnica doktorek coś o promocji wspomniał ale to gigantyczna promocja jest no i ja mam samochód i mogę sobie podjechać a jak osoba starsza i samotna to pozamiatane:( te piguły nie są właśnie refundowane:( dobrze że fraxiparyna była refundowana bo tez bym sopranem śpiewała jak opakowanie 152 zł kosztowało a ja trzy potrzebowałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci powiem, że kiedyś (14 lat temu) płaciłam za ampułkę leku koło 1000zł dla Emila, a miał podawaną ją dwa razy dziennie i to najpierw przez trzy tygodnie, potem jeszcze przez jakiś czas to by Cię z butów wyrwało, a NFZ rozłożył ręce.. powinien lek być refundowany, oni kasy nie mieli, a lek potrzebny baaardzo... Natychmiast..

Co było robić.. sprowadzaliśmy samolotem ze Szwajcarii.. Bolało jak diabli, ale za to młody dzisiaj jest.. potem reha.. i dał radę.. sponsoring tylko wówczas by mama i tata, 1% nie było....

Wqrwia często ten nasz NFZ.. ojjj bardzo..

No i skąd się biorą te różnice w cenie.. no skąd??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola powiem tak skoro sprowadzałaś znaczy miałaś taką możliwość ale jak jest starsza osoba która ma z 600 czy 800 zł emerytury i nagle w aptece zaśpiewają jej za lek prawie 400 zł i to za jeden a na ogół potrzebuje kilku to normalne że go nie wykupi a ponieważ to lek przeciwzakrzepowy to łatwo przewidzieć co dalej będzie:( i powiem uczciwie że gdybym nie dostała go tam za 140 zł to też bym nie kupiła bo niestety na 400 zł mnie nie stać :rolleyes: te 140 zł nawiasem mówiąc też uważam za rozbój w biały dzień:mad:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...