Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Malcia no pewnie że przy takich kwotach to każda dycha dobra:( ale będę pamiętać o Twoim dilerze jakby co;)

 

Gwoździk no weź mnie nie załamuj czym podpadłam:(

 

Miras wbrew twierdzeniom Malki;) towarzystwo u mnie dobre i radosne w sam raz na gorsze dni, ciesz się że nie jesteś jednym mężczyzną bo ja na ten przykład jedyną kobietą jestem no suki i dwóch kotek nie licząc:rotfl:

 

DPS-ia ja byłam ale widać ja Ci nie wystarczam:cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ciesz się że nie jesteś jednym mężczyzną bo ja na ten przykład jedyną kobietą jestem no suki i dwóch kotek nie licząc:rotfl:

 

 

Andrzej ma gorzej - jedyny facet, cztery kobiety, sucz, dwie kotki, świnka, chomiczka, jedna papużka, kocur wykastrowany... jedynie królik i trzy samce papuzie dotrzymują męskiego towarzystwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sennosc przeszla, dzis spalismy do 12:o ale siedzielismy do 2 nad ranem, dzis chyba sie poloze wczesniej bo T. rano do pracy, ja mam wolne na szczescie wiec odespie. a jutro skomponuje jakis obiadek sylwestrowy i przekaseczki na wieczor. i zmajstruje moze jakies kruche ciasto, tylko na jablka zbytnio nie mam ochoty i kombinuje z czym by je tu zrobic, to ciasto znaczy:rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola ADHD polegało na tym że spać nie mogłam:( a dodatkowo przypomniało mi się że nie wyjęłam części mięska na rosołek dzisiejszy z zamrażarki no i że przydało by się zmywarkę wstawić no i że trochę kuchnię ogarnąć i że będę to musiała rano zrobić a planowałam rano co innego no i mama na obiad miała wpaść i już całkiem po spaniu było;) żeby się nie męczyć wstałam wypucowałam kuchnię, wyjęłam mięsko i w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku poszłam spać za 5 dwunasta;)

 

Nadusia jak widać materac zupełnie mi nie "leżał" :lol2:

 

TAR-cia jak zrobisz w formie tarty to może być z truskawkami, śliwkami lub wiśniami mrożonymi tylko trzeba najpierw rozmrozić, jagód nawrzucać też możesz:) krem budyniowy też możesz zrobić 2 budynie np orzechowe w połowie mleka ugotować i utrzeć z pół kostki masła;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczak.. ja kompa wczoraj o 1,30 wyłączyłam...

Spać i tak z bólu nie mogłam.. zasnęłam jak już jaśniało , a chłopaki krzyczeli.. mamoooo wstawaj.. śniadanko.. znaczy Emil.. bo starszak śpi o takiej porze,...

Jutro śpię do oporu...

Ale ze starszakiem muszę jechać... choć najpierw się wyśpię... :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak mam wolne to tez po nocach siedze a potem odsypiam. a moj mezus juz sie szykuje do spania, ja jeszcze troche posiedze i tez zmykam do niego, nie ma to jak wspolne zasypianie. bialy tez juz rozwalony przy mnie na sofce pochrapuje i baczki puszcza (to niestety skutek uboczny lekarstw ktore bierze :D )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DPS-ia a to już podłe oszczerstwo:( wczoraj byłam, zresztą każdego dnia jestem:P

 

 

No ale przecie przedwczoraj (od wczoraj to wczoraj już jest przedwczoraj :p ) to dawnoooo...

To oszczerstwo, że oszczerstwoooo... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja odkąd pełnia była spać nie mogę:bash: a z tym długim spaniem to maks do siódmej bo potem mnie ruda z łóżka wyciąga bo na dwór chce a zanim małża wykopię żeby poszedł wypuścić to zdążę wypuścić, toaletę zaliczyć i iść spać z powrotem:lol2:

 

DPS-ia Ty się jeszcze w tym roku na lanie załapiesz:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...