Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

DPS-ia ten zastrzyk działa też na choroby autoimmunologiczne w kierunku których mam robione badania:rolleyes: diabli mnie podkusili sprawdzić na co te badania mam i teraz obgryzam pazury coby negatywne były wyniki :( astma osłuchowo by wyszła a ostatnio cięgiem ktoś mnie stetoskopem po plecach gania, no i jeszcze zostaje zaskakująco szybkie zniknięcie koszmarnego zmęczenia:rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Fajnie tak! Doładowujesz się jakimiś dopalaczami i przyspieszasz! Walnij sobie jutro podwójną dawkę, a za dwa kolejne dni potrójną. A za tydzień poczytamy na Onecie o takiej jednej, co to prędkość dźwięku przekroczyła bez skakania z balonu wiszącego w kosmosie, a jedynie zap..jąc po domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie a Aguś tak dobrze;) ten jeden dopalacz musi mi co najmniej do 7 lutego wystarczyć bo potem to mnie zamkną na obserwacji:rotfl:

 

znaczy ja wiem że niektórym trudno zrozumieć czego się głupia cieszy bo dużo wysiłku wkładam żeby nie było widać na co dzień jak nosem w asfalt ryję ze zmęczenia:( więc na ogół ogół sądzi że wsio w porządku no ale tak nie jest za to teraz mi jest dobrze i cieszę się właśnie jak głupi dzwonkiem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DPS-iunia to nie tego typu zmęczenie mnie trzyma:rolleyes: jak się człowiek narobi czy nie dośpi to jak na drugi dzień się poobija, pośpi dłużej to wraca do normy u mnie tydzień odsypiania i obijania nie daje efektu:(

 

Wiola dzięki:hug:

 

Aguś generalnie też mam słuch selektywny:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj poszedliśmy na sanki, pies też poszedł był;) i jestem dumna z piesa;) monsz postanowił zrobić z psa domowego psa pociągowego i powiem szczerze że jak nigdy pies niczego nie ciągnął ani uczony nie był, no i szelek nie miał to świetnie psu poszło:lol2: Młody miał jazdę z prędkością 20 km na godzinę a my jęzory do pasa żeby dogonić towarzystwo;) i tylko raz Młody zaliczył orła jak sanki w 30 cm zaspę zaryły ;) nawet filmik mam z telefonu bo było co podziwiać;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...