Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

aaaaaaa TAR-cia pokazanie filmiku to już chyba przekracza moje zdolności obsługi foruma;) no ja nie mam siły walczyć z nią i każdemu albumowi nowego hasła dawać:bash: może jak co nowe będzie do pokazania to nowy album zrobię :rolleyes:

 

DPS-ia Piotruś w głos się zaśmiewał jak pies biegiem leciał;) a ślisko było tak że raz psu nawet fakt posiadania 4 łap nie pomógł i też pies wyciął orła;)

 

DPS-ia Wiolcia zdjeciów nie mam bo za szybko akcja się rozwijała:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

DPS-ia miałam aparat ale w telefonie a zanim on się zastanowi żeby fota zrobić to już dawno nie byłoby komu:( jedynie co to ten filmik mogłam zrobić i wprawdzie nie wiem jak na większym monitorze ale jakością filmu na ekranie telefonu jestem bardzo miło zaskoczona bo trzymany telefon w ręce i mało co truchcikiem leciałam za nimi a fajnie widać;) a jutro jak wrócę to mogę sobie popstrykać ciemność jedynie:rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psy uwielbiają takie zabawy, trzeba wręcz uważać, żeby nie przegiąć - Katma ciągnęła 2 pary sanek z córcią na jednych i Jej koleżanką na drugich. My z Szanownym musieliśmy nieźle kroku przyspieszać, żeby za nimi nadążyć! Wszystko oczywiście zależy od gabarytów psa;)

 

Wysia, na Photobucketa możesz filmik wrzucić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazula a on będzie od razu hasło chciał żeby mu zrobić:mad: piesa ma dobre gabaryty do wożenia Młodego zwłaszcza po takiej fajnej drodze jak u nas że zaśnieżona ale ubity śnieg;) filmika nie ma jak wysłać bo ma 200 MB a poczta bodaj 100 MB tylko pcha:rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wusia, nie mam pojęcia o szczegółach, nie wrzucałam jeszcze filmu. Ale na Youtube też można, konto tylko trzeba założyc, ale to pikuś. I też możesz zastrzec prywatność, tak żeby byle kto nie oglądał tego, czego nie chcesz,żeby oglądali!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś no wiesz Uńka też nie szła jak po sznurku ale frajda była;)

 

Malcia wsio zależne od gabarytów kota;) bo na ten przykład taki tygrys też kici a nie miałby problemu żeby Ciebie powozić:rotfl:

 

Gwoździk zależy kto by kogo pierwszy dorwał:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...