Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a to akurat jest łatwe do wyjaśnienia;) zimą właśnie dlatego taki problem ze wstawaniem jest że jest długo ciemno rano i organizm nie zdąża czegoś tam wyprodukować co sprawia że obudzeni się czujemy i w miarę rześcy, latem wcześnie widno to organizm ma dosyć czasu żeby to cóś ( oczywiście co to już mój śmietnik nie raczył zapamiętać :mad: ) wyprodukować i dlatego łatwo nam wstać;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa, bo ja jeżeli prześpię 6 godzin od 3 do 9 rano, jestem wyspana. Kiedy prześpię tych samych 6 godzin od 22. do 4, jestem nieprzytomna.

 

mam to samo i wbrew Wuśkowej teorii, bez względu czy to zimna zima, czy upalne lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby mnie zamknęli w odciętym od świata pomieszczeniu, to ja chyba w ciągu 3 dób zaliczyłabym dwa razy spanie. Bo siedzieć do późna mogę bez najmniejszego bólu. Pierwsza, druga - to norma. Kiedy wiem, że mogę odespać - trzecia, czwarta. Po krótkim treningu szybko przestawiam się na nocny tryb życia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam raczej problemu z IQ, ale spać to ja muszę wcześnie iść.

23 to już jakiś masakryczny środek nocy!

Rano mogę wstawać, nie mam żadnego problemu, jestem rześka i pełna chęci do działania, rano mogę góry przenosić!

Nie mogę zrozumieć, jak ktoś rozmamłany snuje się i nieprzytomny do południa albo i dalej.

A tak ma na przykład moje młodsze dziecko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo jak ja lubię w koszuli nocnej chodzić po domu.. choćby i cały dzień...

Jak mi się nic nie chce i mogę z domu nie wychodzić. to mówię, że mam piżamowy dzień.. wówczas jestem cała szczęśliwa..

Zawsze jak mam coś do zrobienia robię w koszuli nocnej.. jak się tylko ubiorę.. robota mi nie idzie za nic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby mnie zamknęli w odciętym od świata pomieszczeniu, to ja chyba w ciągu 3 dób zaliczyłabym dwa razy spanie. Bo siedzieć do późna mogę bez najmniejszego bólu. Pierwsza, druga - to norma. Kiedy wiem, że mogę odespać - trzecia, czwarta. Po krótkim treningu szybko przestawiam się na nocny tryb życia.

 

ja siebie bym posadzila, ze przespalabym te 3 doby z mala przerwa na picie i siku :D

 

Oooo jak ja lubię w koszuli nocnej chodzić po domu.. choćby i cały dzień...

Jak mi się nic nie chce i mogę z domu nie wychodzić. to mówię, że mam piżamowy dzień.. wówczas jestem cała szczęśliwa..

Zawsze jak mam coś do zrobienia robię w koszuli nocnej.. jak się tylko ubiorę.. robota mi nie idzie za nic...

 

u nas to sie nazywa dzien dziecka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...