Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

Nie mogę zrozumieć, jak ktoś rozmamłany snuje się i nieprzytomny do południa albo i dalej.

A tak ma na przykład moje młodsze dziecko.

 

I ja!!! I ja!!! Mogę się smędzić do bólu, a gdy nudzi mi się smędzenie, to mogę nawet coś zrobić - bylebym nie musiała się ubierać!!!!!

Uwielbiam siedzieć w nocy, ale gdy mam w perspektywie wstanie o 06.20 .... nie, tu jednak dusza mi mówi - e tam mówi, ona wrzeszczy - idź spać, bo rano do własnej kuchni nie trafisz!!!!!

Ciekawe, jakie mam IQ ...????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

też uwielbiam piżamowe dni:) i dni kiedy się mogę smędzić robiąc bez pośpiechu to co chcę, i mogę późno spać chodzić i jak powinnam wstać wczas bo jakiś wyjazd czy cóś (nie chodzi o pracę;) ) to nie ma problemu - gorący prysznic i kawa i chodzę jak żyletka:lol: tylko straszliwie nie lubię musieć;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten zastrzyk to genialny jakiś jet! Aż dziw, że go na masową skalę wszyscy nie biorą zamiast jakiejś amfy czy innych takich!

Lubię pospać długo, zwłaszcza, kiedy posiedzę w nocy, ale snuć się w piżamie nie lubię. Kiedy wstaję, to się ubieram. W cokolwiek, może być dres, ale muszę się ubrać nawet do śniadania. Chociaż kiedyś sprawdzę, jak by to było w szlafroku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo to to to.. skarpetki wystarczą.. ale jak mój szanowny podłogówkę mi przykręcił.. okrutnik jeden.. siedzę i marznę.. mam w domu jedynie 21- 22*C...

palce mi marzną, stopy marzną.. o on.. oni wszyscy 3 czują się świetnie..

Rozbraja mnie Emil, bo on w piżamce po dworze biega psa wyprowadzić oczywiście bez kurtki i czapki.. mąż w samym sweterku wychodzi... a ja w kożuchu czapce i szalu i kozakach pozapinanych.,...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem jestem takiego kręćka mam w robocie że już na zakrętach własną doopę oglądam:bash:

 

dobrze że mnie zastrzyk jeszcze trzyma:rotfl:

 

jutro już chyba zacznę w pracy gryźć ludzi zwłaszcza tych co będą coś chcieli ode mnie:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...