Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wiola, bo w tylek dostaniesz, bralas chyba w grudniu taki 3 dniowy. a nie pamietasz jak G. esa wyslalam zeby ci nie pozwalal po dworze latac, a jak kostke kladli to tez zagrypiona bylas. ty szybko zapominasz o chorobie do nastepnego razu. obawiam sie, ze z reka tak samo bedzie i znowu bedziesz zapierniczac jak maly motorek i wcale nie bedziesz o siebie dbac, bo zawsze beda wazniejsze i pilniejsze sprawy jak umycie okien. juz ty na pewno cos wykombinujesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mówisz.. że chora byłam.. i trzydniowy łykałam..

Kompletnie tego nie pamiętam...

Chociaż może...

Musiałabym do karty zdrowia zajrzeć....

 

Eee tam TARcia.. to takie jakieś marne musiało być to przeziębienie...

 

Teraz to mnie napier..a a nie boli.. tego nie zapomnę... jestem przeciorana po lekarzach, badaniach i specjalistach... Mam dość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ona ani gruba ani chuda taka w sam raz, Depsia czy wiesz, ze jak bylismy w sierpniu to byly cieple dni a Arni na tarasie w polarach i kurtce narciarskiej siedziala:rolleyes: my spalismy w sypialni polnocnej przy otwartym oknie, zgrzani jak te myszy a jej marzylo sie wlaczenie ogrzewania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam niskie ciśnienie.. chyba, że mnie chłopaki wkurzą to mi się podnosi...

Chuda nie jestem, choć ciut mi się przytyło... ale zrzucę.. tylko co z tego jak co godzinę/dwie jestem masakrycznie głodna... chyba po tych lekach.. bo odkąd zaczęłam chorować to naprawdę 3,5 dnia nic nie jadłam.. a teraz... masakra.. jak wyjeżdżam to muszę ze sobą coś wziąć bo normalnie aż mi słabo... Wczoraj zjadłam dwa śniadania, kanapka do samochodu.. o 13.00 byłam taaaka głodna, ze musiałam kupić jogurt i rogala...

Dziś rano śniadanie jadłam, a teraz już mnie ssie...

Ale mam zmienione leki to może przestane być taka głodna...

 

Hawaje, Malediwy mi się marzą.. tam ciepło jest i cieplutka woda... Bałtyk kocham, ale nogi moczę co najwyżej do kostek...

 

TARcia przypomniałam sobie.. byłam chora.. i dostałam trzydniowego antybola... masz racje.. ale to było raz od wakacji.. no chyba,m że coś mi umknęło.. ale jak na mnie to naprawdę mało choruję teraz .. w blokowisku chorowałam co dwa/trzy tygodnie i katar miałam non stop...

 

Jak Ty to wszystko pamiętasz,.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pamietam, bo sama od pazdziernika ciagle choruje a wtedy akurat obie nas wzielo i nawet gadalysmy o tym przez fon. Ja w poniedzialek lub wtorek ide do lekarza. a dzis lub jutro pojedziemy z Okruchem do weta, bo wymaz z gardla u niego wykazal jakies bakterie. i nie wiem czy to on ode mnie czy ja od niego sie zarazam (oboje mamy cyrki od pazdziernika). pewnie wetka da nam prikaz zrobienia sobie wymazu. ze skora jest na razie dobrze, zagrozenie usuniete. czekamy jeszcze na jeden wynik w lutym.

normalnie siedem swiatow:rolleyes: a mezunia przewialo i tez z lopatka ma problem, nacieram go codziennie i dzis kazalam specjalna koszulke polarowa na noc zalozyc zeby cieplo zatrzymac. bronil sie rekami i nogami ale w koncu ulegl i dzis stwierdzil, ze lepiej jest. no i po co tak sie pultal, wzbranial, no po co:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...