Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

I dlatego jedni spalą w sezonie 2-3 tony węgla i inni 5-6 ton...

Ja pomimo dobrego ocieplenia spalę na pewno więcej.. bo ja zmarzluch jestem okrutny.. ale mąż wojnę wytoczył i podłogę przykręcił.. efekt.. mnie było zimno, a młody rozebrany na maksa zasmarkany jest..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja po kominku mam takie ataki astmatyczno-duszace, ze wcale nie uzywamy ostatnio. i mocno dumam nad tym czy w nowym domu w ogole zrobie, T. chce na wszelki wypadek, w razie awarii ogrzewania. ja nie za bardzo, niepotrzebnie wydana kasa, choc troche racji mezowaty ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola uwierz mi ja ciepło lubię ale nawet ja padałam w temperaturze 27-28 stopni:( teraz paląc w kominku mam pokojach poza salonem 24 stopnie ( bo w salonie na bank więcej ) a na górze gdzie ciepełko leci grawitacyjnie 21-22 stopnie w całym domu ganiam w krótkim rękawku i bez skarpetek, ja bym bardzo chciała spalać ekogroszek no ale nie dajemy rady z przegrzania:( muszę hydraulików co nam robili instalację wezwać niech coś wymyślą bo jak tak dalej pójdzie jak kolektory założymy co nam gmina sprezentuje to mi już piec nie będzie potrzebny:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego jedni spalą w sezonie 2-3 tony węgla i inni 5-6 ton...

Ja pomimo dobrego ocieplenia spalę na pewno więcej.. bo ja zmarzluch jestem okrutny.. ale mąż wojnę wytoczył i podłogę przykręcił.. efekt.. mnie było zimno, a młody rozebrany na maksa zasmarkany jest..

 

Wiola uwierz mi ja ciepło lubię ale nawet ja padałam w temperaturze 27-28 stopni:( teraz paląc w kominku mam pokojach poza salonem 24 stopnie ( bo w salonie na bank więcej ) a na górze gdzie ciepełko leci grawitacyjnie 21-22 stopnie w całym domu ganiam w krótkim rękawku i bez skarpetek, ja bym bardzo chciała spalać ekogroszek no ale nie dajemy rady z przegrzania:( muszę hydraulików co nam robili instalację wezwać niech coś wymyślą bo jak tak dalej pójdzie jak kolektory założymy co nam gmina sprezentuje to mi już piec nie będzie potrzebny:(

 

mam rozwiazanie :D musicie zamienic sie na domy:p:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agdus a czemu nikt nie ma odwagi sprobowac???

Czasu nie mieli, bo gralim w planszówki. Spróbowali, pochwalili, mam nadzieję, że szczerze.

 

Tarcia, a w pracy te 21 stopni to jest zadana temperatura powietrza, czy temperatura wody w podłodze? Bo chyba w Twoim przypadku ta druga jest najważniejsza. Skoro masz swoje 36,6, to jakim cudem podłoga o temperaturze 30 stopni może Ci szkodzić? Chyba, że w podłogę idzie 40 stopni i jest wyraźnie ciepła. Tylko jakim cudem wtedy może być zimno w ramiona? Zagadka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 stopni to zadana temperatura powietrza, a moje standardowe od paru lat to 37,4 :sick: i taki dziwny organizm, ze stopy zawsze wariuja jak maja za cieplo a gora zmarznieta. u mnie problemem jest nawet nawiew ciepla w samochodzie na stopy. jakbym chodzila na boso nie ma problemu ale juz w skarpetkach i butach to masakra. dzikus i buszmenka ze mnie, bo najchetniej na boso bym biegala ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...