Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

(...)Yetek Ty futrzaku jeden jak ja Cię dorwę w swoje łapki to Cię pensetką wydepiluję po jednym włosku:mad: :lol2:

Raaany! Nie wiedziałem, że Ty masz taką moc!

Przepraszam! Nigdy bym się nie odważył z Tobą zadzierać gdybym wiedział... :o

...ale nie sądzisz, że kara była nieco zbyt dotkliwa i nieproporcjonalna do winy... - za to, że na kulig nie pojechałaś, to musiałaś aż tak mi samochód popsuć - cały przód i tył do klepania! :o

No dobra, już więcej nie dyskutuję - ze skruchą karę przyjmuję :cry:

...i odpuść sobie może już to depilowanie - przez tą babę (żonę sprawcy) i tak już sobie prawie resztki sierści ze łba wyskubałem :sick:.

Edytowane przez Yeti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pączki usmażyłam jak kto chętny zapraszam jeno szybko bo jakoś szybko wyłażą;)

 

Wuśka, litości nie masz! :mad:

 

Yetuś - kurde, co się stało? :(

Obtłukli Cię w samochodzie...? :o

Mam nadzieję, że Wy wszyscy cali i wyrywasz sierść tylko z powodu uciążliwości naprawy tudzież jej kosztów! :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yetuś no weź o co Ty mnie posądzasz:P żebym ja przyjemność ukarania Cię komuś oddała:P kurde teraz to już do lata nie przyjedziecie:cry: przykro mi futrzaku:( obiecuje tylko jeden włosek Ci wyrwać;) dobrze że tylko autko ucierpiało:hug:

 

DPS-ia ale że o co chodzi:jawdrop: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KEKS Z BIALEK

Doskonale wykorzystanie niepotzrebnych bialek. Delikatny i puszysty keks, a zarazem wilgotny i dlugo swiezy.

 

 

1 szklanka bialek (okolo 10 sztuk, ja daje roznie od 7 do 10 wlasnie)

1 szklanka cukru

1 kostka masla

1 szklanka maki tortowej

3/4- 1 plaska lyzeczka proszku do pieczenia

szczypta soli

 

bakalie: rodzynki, orzechy wloskie i laskowe, czekolada, wisnie, papaja, ananasy - naprawde co kto lubi

 

Ubic bialka ze szczypta soli na sztywno.

Dodac cukier i ubic na gesta mase.

Wlewac powoli rozpuszczone i chlodne maslo na przemian z maka wymieszana z proszkiem. Najlepiej lopatka lub lyzka, zeby nie zniszczyc piany.

Dodac bakalie. Ja daje dosyc duzo - szklanke, poltorej Mozna jakis zapaszek jak kto lubi, skorke pomaranczowa. Naprawde pelna dowolnosc i dzieki temu, za kazdym razem mamy inne ciacho

Smacznego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boję się przyznać ale upiekłam keksik:lol2:

 

DPS-ia nóżki drepcą i zasadniczo nie bolą, radość życia po sterydach zamieniła się w bolesną rzeczywistość:(, nawet żałuję że wzięłam bo przedtem nie miałam świadomości że aż tak do doopy jestem:( a teraz podwójnie boli:( ale nic to trza ścisnąć pośladki i kulać ten kamyczek pod górkę dalej:rolleyes:

 

Aguś warto uszczęśliwić dzieci wiem co mówię:lol2:

 

TAR-cia bo dobry placek ziemniaczany nigdy nie jest zły:lol2:

 

się pochwalę że rozebrałam i wyczyściłam mikser i wbrew opiniom małża po złożeniu dalej działa:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...