Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

No co Ty Tarcia, nie dość ,że wodę mam w kuchni to jeszcze mięsem mam rzucać :o powiedz,że mielonym jeszcze ;)

Ale by sie breja zrobiła:lol2:

 

Wycieram właśnie podłogę i zerknęłam na sufit....i mam zabawe jak z chmurami...co przedstawia ten zaciek...i tamten....

Jeden wygląda jak kobieta w ciąży -serio :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Może,zrzucili śnieg z dachu i już nie cieknie tylko kapie, a z rad zarządcy - cytuję "niech se pani miski podstawi".

I tak od lat. A trzy lata temu był kapitalny remont dachu - pewnie robił go mój partacz :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem ale co poradzic na takie geny. plus taki, ze jak szybko przychodzi tak szybko odchodzi, chyba w gorzej maja ci przetrawiajacy. mnie najbardziej cisnieniuje niemoc i glupota.

 

no dobra a kiedy niebudowa ma szanse stac sie stanem do zamieszkania, bo ziewnik zaniedbany a komentow nie dam rady przeczytac, tam sie za duzo dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malka no co się wszyscy uwzięli że to moja wina jak coś się stanie:( za chwilę mnie zlinczują za globalne ocieplenie;) weź Kobieto zwiń manele i na niebudowę:lol: ja bym wolała beton niż cieknący sufit:(

 

TAR-cia znaczy masz jak ja bomba z krótkim lontem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebyście słyszeli Tarcię, jak zadzwoniłam na jej komórke i chciałam ja wkręcić! :lol2:

Wrzeszczała jak stąd do Gdańska! :rotfl:

Już chciała prawie policję wzywać! :lol2:

Ale fakt - lont był krótki! :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś ja jak TAR-cia reaguję głównie na ludzką głupotę dzisiaj miałam kontakt z taką osobą :bash: jej głupota i brak logicznego myślenia przyprawiły mnie o totalną niemoc i jak to mówi moja koleżanka cycki mi opadły jak jej słuchałam, a nerwy to miałam takie że się przemieszczałam po korytarzach jak diabeł tasmański:mad:

 

Yetek Ty nie marudź no:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rrrrany, Wusia, jak ja żałuję, że tego nie widziałam!!! Wprawdzie wyobraźnia mi służy i jej wytwór przed chwilą sprawił, że mi szczęka z podziwu opadła, kiedy ujrzałam Cię jako tego diabła tasmańskiego, ale zobaczyć to w naturze... Marzenie...

 

Tarcia, dziękuję za pozytywną weryfikację. Na wszelki wypadek będę się jednak pilnowała w Twojej obecności... nawet wirtualnej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...