Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

Yyy to Ty teraz w sex telefonie pracujesz :eek:

 

Może to nie głoopie...

Od 14 mam kolegę Emila.. ale postaram się wyrwać i wpaść do Ciebie.. jakby co to dryknij eskę czy mogę i kiedy i kiedy Ty nie będziesz miała swojej rodzinki.. bo jakoś tak głupio by było..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

eeeee no coś Ty po co mi rodzinka co ja dzidzia że kilka dni sama w szpitalu nie wyleżę ;) Marcin ma się Piotrusiem zajmować o:lol: sobota niedziela nudne są bo mało co się dzieje ale w tygodniu to pogonią na jakie badania i już jest zajęcie a mam jeszcze reklamówkę książek to dam radę no i Ty wpadniesz to już fura szczęścia :lol:

 

no w sumie prawie jak w sekstelefonie:rolleyesL tylko nie płaca tak dobrze :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wioluś wszyscy mi zadają to pytanie :rotfl: a ja nie wiem na diagnostykę idę to nie wiem ile myślę że nie więcej jak tydzień:) czy ktoś wpadnie nie wiem może jak się Młody zbuntuje to może i przyjadą, reszta tyra po całych dniach więc nie bardzo ma kiedy przyjechać a mama z bratanicą w domu siedzi i jak jej kto nie zawiezie to nie ma jak przyjechać, a zresztą to nie pierwszy mój pobyt w szpitalu mam wprawę;) jako dziecko leżałam w Bytomiu, za komuny to nie było zmiłuj odwiedziny raz na tydzień od godziny do godziny i też dałam radę bez mamy;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne Wioluś dam znać a kiedy jedziesz bo ja do środy w domu;)

 

Malcia toż ja jestem przeciwna odwiedzaniu mnie w szpitalu ale wiesz jak się dzieć uprze to może być różnie ale nauczył się mojego numeru telefonu na pamięć i sam sobie do mnie dzwoni:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, Wusia, współczucie w temacie stomatologicznym! :( :hug:

Niech Twój Młody nie pcha się do szpitala, bo jeszcze co złapie, kurde...

Lepiej niech dzwoni, jak już się naumiał. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...