Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

rany TAR-cia toż pisałaś że ja a imprę mam przyjść:rotfl: ale dobra zaraz coś skołuję na szybko;)

 

Wiola zawlekli mnie jeszcze do Ikei i już absolutnie się nie nadawałam na wizyty:( a zresztą jak znam życie teściowa prędzej by zeszła niż dała się wyciągnąć do Ciebie ale lajcik nadrobimy to;)

 

Martusia, DPS-ia z jednej strony git bo cech stanu zapalnego sugerującego RZS (reumatoidalne zapalenie stawów) i ZZSK ( zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa) nie znaleźli za to znaleźli zepsuty kręgosłup głownie w części szyjnej akurat na wysokości rozłażących się nerwów mówiąc obrazowo więc problemy z rękami najprawdopodobniej stąd są:( no i gdzieś mi się kawałeczek kręgosłupa zapodział w sensie że na zdjęciu go nie ma :rolleyes: jakiś drobny wpis przy EKG - nie wiem z czym się kąsa bo dla mnie absolutna chińszczyzna może nic złego ale nie napisali że w EKG zmian nie ma więc znowu się trzeba z kardiologiem przeprosić:( no i nie pozwolą zapomnieć o sobie bo mam się ciągle pałętać do reumatologa mimo wszystko:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Brazula matko coś Ty robiła o tej porze tutaj:jawdrop:

 

DPS-ia ja lubię swoją teściową:lol: po odciskach mi nie depta, wie kto tu rządzi więc mamy przyjemne pokojowe współistnienie:lol2:

 

byłam dzisiaj u mojej pani doktor dostałam fajne "cukiereczki" ;) i skierowanie na rezonans idę do Wioli pytać gdzie szybko zrobiła:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...