Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

piersi z indyka w marynacie mojej produkcji z salatka meksykanska i bagietka z masełkiem ziolowym.

 

i w zasadzie to nie odwalilo mi a mezowi, który kupil dziś grilla elektrycznego. teraz mnie będzie meczyl.:bash:

 

no to miałyśmy podobne menu :)

Ja cyca kurzęcego wczoraj grilowałam , do mocno zmodyfikowanej sałatki cesarskiej.

Gościom smakowało, wylizane talerze oddali, a o kurtuazję ich nie podejrzewam :lol2:

 

Pokażcie te swoje grille, bo ja powoli dojrzewam do takiego zakupu. Jaki ma być, żeby był dobry, łatwo się go myło, wygodnie użytkowało itp., no i żeby nie był najdroższy z najdroższych.

 

Ja mam od lat najprostszego z najprostszych: Easy BG2100 Tefala, prawie w całości do mycia w zmywarce (bez grzałki i kabla), ale zapiekanek na nim nie zrobisz - jest bez pokrywki, ale misa i sery - miodzio

hehe u nas jest zawsze cala blacha :D w sumie na upartego to na tym pokazanym tez można zrobić szybkie zabieganki.

 

 

u nas też :oops:

 

 

Bry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie dobrze że już po śniadaniu, kawie i prochach to mogę na spokojnie o tych pysznościach czytać :lol2:

 

fajnie że jesteście i Gwoździk się odnalazł i Braza na chwilkę odpsiła ;)

 

Wioluś do końca tygodnia mam zwolnienie:)

 

moja rodzicielka zarąbistego grilla sobie kupiła u angolów jak u brata mojego była, dwie płyty włączane niezależnie od siebie, jedna karbowana z taką samą karbowaną pokrywą do zapiekania mięska i innych takich a obok druga z płaską powierzchnią do grillowania np warzyw, baaaaaaaardzo fajny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Yetuś jak Boga kocham nie wiem komuś Ty te sms-y wysłał ale ja ani pół nie dostała od Ciebie:(

 

...A może Ty nie masz wyrażonej zgody na otrzymywanie SMSów z internetu, bo ja przez program podobny do gadulca (GG) wysłałem. Dostałem potwierdzenie poprawności wysłania, ale faktycznie, że nie przyszło potwierdzenie dostarczenia na Twój telefon, a zawsze takowe przychodzi.

 

O taki ci wysłałem:

17-02-2013 09:45:35

Trzymasz sie? Wszystko OK?

Notuj nazwiska pigol i lapiduchow, ktorzy Ci dokuczaja - w marcu bede tamtedy przejezdzal, to im nakopie!!!

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DPS-ia powiem Ci że z takiego elektrycznego bardzo dobre mięsko jest no i w domciu myknąć je sobie można:)

 

Martusia też tak czekam z nadzieję że może się połapią że by mogły zapodać;)

 

aaaaaaaaaaaaaaaa Yetuś ja nie wiem bo on ten telefon mój to generalnie robi co sam kce:rolleyes: no jak w marcu tam będziesz przejeżdżał znaczy że i koło mnie a jak nie wstąpisz to ja Ci nakopię:lol: piguły fajne były aczkolwiek tyłek mój przypomina obraz Picassa albo coś w tym stylu, łapiduchy też dobre za to jak pod koniec dwie pańcie w stylu "bułkę przez bibułkę" przylazły na salę to mało co a poszłabym mieszkać na korytarz:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, bo nie mogłaś pańciom jesieni średniowiecza urządzić???

 

Grilla elektrycznego pożądam, bo on ma być całoroczny, w domu i bezproblemowy. A prawdziwego grilla, takiego na węgiel, to ja nie cierpię całym sercem! Kiedy czuję ten smród dymu z węgla pokapanego tłuszczem i podpałki, to uciekam, gdzie się da. Nie wyobrażam sobie, gdyby mi ktoś w bloku na sąsiednim balkonie grillował - no zabiłabym dziada albo babę! Całe szczęście, że uciekliśmy z bloku zanim grillowanie zrobiło się modne. Jednakowoż mamy w planach (bliżej niesprecyzowanych) wykonanie obok tarasu jakiegoś kombajnu łączącego wędzarnię, piec chlebowo-pizzowy na drewno i coś jakby palenisko grillowe przypominające funkcją ognisko i opalane drewnem li tylko i wyłącznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wusia, siódmego muszę być z młodą w Krakowie na kontroli u lekarza. To jest zawsze dobry pretekst, żeby całą rodziną smoka odwiedzić. Tak też będzie i tym razem. Jeśli więc nie boisz się yeciej bandy i jeślibyśmy wracali o przyzwoitej porze to możemy wstąpić na szybką herbatkę ;).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agduś wolałam nie próbować bo wiesz jak to jest zabijesz świnię a idziesz siedzieć jak za człowieka:mad: ja przez tydzień z kobietkami jedna 71 lat druga 59 lat żyłam w doskonałej symbiozie, piguły mówiły że nasza sala najfajniejsza, najlepsza atmosfera a przyszły dwie małpy po 50-kilka lat i jakby piorun w szczypiorek strzelił :mad: dobrze że tylko dwa dni się musiałam z nimi męczyć:mad:

 

Yetuś mam nadzieję że o tym smoku to nie o mnie było:P Yetkowej bandy się nie bojam i serdecznie zapraszam może nawet jakieś cóś dobre wyprodukuję do herbatki;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie! Ja nikogo do zbrodni nie namawiam, bo za to można iść siedzieć! Jednakowoż na złośliwość odpowiedzieć złośliwością... ot tak dla rozrywki czystej, ale oczywiście bez zniżania się do poziomu... Toż to lepsze niż krzyżówka z "Rewii Rozrywki"!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiesz żeby ironię zrozumieć to trzeba się wykazać jakimś choćby minimalnym poziomem inteligencji a to było na zasadzie mnie prowadzi pani ordynator to wszystko mi wolno, pielęgniarki są niczym bo jak coś to pani ordynator pokaże im ich miejsce, no i ona już wszystkie leki miała i wszystko wie i generalnie najmądrzejsza i tak dalej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"A subanarizalopandazon pani miała? Nieeeee???? To kto panią leczył????" "A zabiegi paraterachapiorinowe pani miała? Nie?????? To musi pani poprosić, nie - zażądac przepisania! Wprawdzie drogie są i lekarze dlatego ich nie zapisują, ale wspaniale pomagają. Moją sąsiadkę na nogi postawiły natychmiast, a ja właśnie sobie załatwiłam skierowanie."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...