Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

od razu dodam że ten ciemniejszy kolorek u Piotrusia nie jest taki wściekły jak na zdjęciach wyszedł tylko ciemniejszy i mniej dający po oczkach;)

 

cieszyć że się Wam podoba jeszcze bajzel i nic nie posprzątane ale coś tam już widać;) i jeszcze ciut i nastąpią przenosiny na górę:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no może się trochę łazienka górna ogarnie jak wreszcie ścianka stanie (acz nie wiem kiedy bo małż ma do niej podejście seksualne bo profile leżą a on je pier...li :lol2: ) elektryk kabelki rozłoży i się sufit zapłytuje to już będzie całkiem ładnie bo tam jeszcze folia straszy i kiedyś się drzwi kupią i założą do pokoi i łazienki noooooooooooooo i coś słyszałam że się listwy przypodłogowe na górze zrobić mają :rotfl:

 

 

 

aaaaaaaaaaaaaaaaaa i byłam na dworze ach jak pięknie na tej wyspie:lol2: cebulkę siedmiolatkę oporządziłam bo już ma taaaaaaaaakie wielkie nowe szczypiorki że niektóre 10 cm mają:jawdrop: i róże malusie pączusie mają i brzozy też pączusie napuchnięte i wszystkie owocowe już się zbierają wiooooooooooooosna:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAR-cia łazienka jak w folii była tak jest napisałam wyżej co się z nią zadziać musi a pralnia to się nie zmieniła od tego jak byłaś garderoba jaka była taka jest, szuflady takoż a drzwi dalej do szklarza po lustro nie dojechały;) a zlewików czy umywalek zakładać tam nie będę bo potrzeby nie odczuwam, bo w łapach nie piorę bo nie mogę:( a wodę jakby co to zaraz w łazience więc nie będę grzebać w instalacji;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjj będzie Pani latać z pralni do łazienki.. ojj będzie...

Tak jak mnie miała się kawa wylewać jak z kuchni na taras wychodziłam....

Na ten przykład.. dzisiaj dzień prania wiosennych butów, adidasów.. i gdzie będziesz prała jak zlewu, wanny czy czegokolwiek nie masz? Noo w łazience w akrylowej wannie...

Ja piorę w naszej ale.. ja tą łazienkę mam docelowo jako drugą... pierwsza się jeszcze nie zrobiła i widoki marne.. ale ta co jest to jest też pralnią....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeeeeeeeee adidasów nie mamy a nawet jakbyśmy mieli to by poszedły się prać w pralce na odzieży sportowej :rotfl: dwa lata mieszkam i ani razu nie latałam z pralni do łazienki bo po prostu nie kupuję rzeczy które trzeba prać ręcznie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pralnie w kotlowni i wscieku dostawalam jak zlewu nie bylo, chocby rece obmyc. z kolei jak piore w drugiej pralce w lazience dolnej i chce do konca zuzyc plyn zmiekczajacy to lubie wyplukac butle po plynie zeby sie nic nie zmarnowalo i cholery dostaje, bo umywalke niby mam ale taki kranik, ze butla nie wejdzie i lece z nia do kotlowni albo kuchni - cholery mozna dostac

w nowym domu zastanawiam sie czy w pralni dawac te dwie pralki czy te stara, w ktorej piore koce, dywaniki i lachy ogrodowe nie wywalic do garazu, ona stara i brzydka az szkoda ladnej pralni. suszarki tez nie planuje, bo za droga i nieekonomiczna troche

Edytowane przez TAR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje dzieci też kiedyś nie miały adidasów, chodziły w butach typu Bartek skórzanych , białych wcale nie kupowałam.. ale teraz.. duży nosi w zasadzie tylko białe.. rzadko inny kolor, młody teżma 2 pary adidasów białych i nie dba o buty wcale... , wyglądają pożal się Boże.. masakra.. właśnie jedne wyszorowałam wyprałam i parownicą potraktowałam.. Ciemno to widzę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAR-cia jakbym tej łazienki nie miała tuż obok to na bank by było jakieś źródełko wody w pralni bo też lubię mieć pod ręką wodę i nie wyobrażałam sobie np kotłowni bez umywalki choćby malutkiej i na dworze krany musiały być i z przodu i z tyłu domu ale jak umywalkę mam za drzwiami to już tam mi nie potrzebna :) jedyne co zrobić muszę to zmienić baterię na umywalce w kotłowni na wysoką bo wzięliśmy tak na szybko aby założyć najtańszą jaka była i strasznie niziutka jest że nawet ręce źle się myje a o nabraniu wody zapomnij:mad:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstyd sie przyznac ale ja w lazienkach mam chwilowo krotkie baterie kuchenne, bo sa wyzsze i obracane. te kraniki przeznaczone do umywalek to jakas porazka ani obrocic ani rak umyc. jakis debil to wymyslil a reszta projektantow zerznela ;)

 

Efi ma fajna baterie ale na taka to ja nie mam kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mawia mój kolega wstyd to kraść i z dupy spaść;) ja akurat mam w łazience łazienkową ale specjalnie szukałam jak najwyższej i żeby miała jak najbardziej wysuniętą wylewkę i teraz łapki się myje wygodnie a i miskę można podstawić jakby co;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co? uswiadomilam sobie cos teraz

ja po prostu nie lubie chyba wszystkiego co jest przymocowane na stale,zabudowane, nieruchome, nie do przestawienia. dlatego nie lubie stalych zabudow, garderob a wole szafy, komody, lekkie sofy a nie narozniki z ktorymi moge latac jak mi sie ustawienie mebli znudzi. ooo to jest to - ja sie chyba za szybko nudze. tylka skad to we mnie:rolleyes: a nowy dom tez pewnie dlatego choc pretekstem sa schody. czy to jest jakas choroba psychiczna przypadkiem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy psychiczna ale choroba na bank:rotfl: mnie wystarczy jak mogę w miarę szybko zmienić kolor np ścian i staram się tak dobierać elementy stałe żebym miała możliwość dobrania kilku kolorów;) chociaż są też kolory do których jestem wybitnie przywiązana bo mi bardzo pasują do danego pomieszczenia jak chociażby kolor jaki mam w przedpokoju :lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...