Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Obejrzałam foty - duuuużo porobione!

Jeszcze chwila i już będziecie na górze, a jak wspomnisz, jak to wyglądało pierwszego dnia, to się zdziwisz, że tak szybko poszło i tak sprawnie! :hug:

Super! :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DPS-ia na górę to nawet dzisiaj można by się przenieść gdyby mi się chciało wziąć za robotę:oops: ale mam mega lenia no i ciutkę za zimno na mycie okien;) ale na maleńkie szaleństwo w ogrodzie dostatecznie ciepło:lol2:

 

Wiola ale jakie podsumowała:jawdrop: sama mówisz że Ty nie jesteś techniczna a wlazłaś bez problema w galeryjkę to Rasia, która nigdy nie zgłaszała że nietechniczna jest tym bardziej powinna sobie dać radę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Yetuś no jakby Ci tu żeby Cię nie wystraszyć:rolleyes: małe, wredne, upierdliwe :rotfl:(...)

...taaa... i pewnie jeszcze parchate i z wyłupiastymi oczami:P.

Ale za to bez zadęcia, z poczuciem humoru i pełne zdrowej autoironii.

Chyba bardzo tanie lustro kupiłaś - ewidentnie przekłamuje odbitą rzeczywistość. Czytam, że otoczenie postrzega Cię zupełnie inaczej, a podobno nie tacy jesteśmy jakimi się sami widzimy, ale jak nas widzą inni.

Jeśli zaś ta upierdliwość przejawia się w napychaniu gości ciastem, a wredota - w zaciąganiu ich do szewca, to nie tylko mnie nie wystraszysz, ale wręcz możesz mieć problem z przepłoszeniem ze swojego domostwa :p:lol2:.

 

PS

1. Smoka nie obedrę, ale wezmę z domu najgorsze buty - niech się Dratewka wykaże :D

2. Byłem w Galeryjce - fajnie wyszło :). Ale szkoda trochę, że teraz gości wyłącznie do jednego pokoju w domu wpuszczasz :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeeeeeeeeee Yetek jak do jednego:jawdrop: do ciężkiej i tak dalej na górze są pokazane 3 pokoje plus przedpokoik:mad: każde zdjęcie zaczynające nowe pomieszczenie jest podpisane:bash: a dół to sobie na żywca obejrzysz:P nie będę 5 linków w stopce robić:p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAR-cia no właśnie pokój Piotrusia taki jest że jak wchodzisz to jakby Ci ktoś doładowanie sprzedał;) dlaczego się nie przeniosłam jeszcze?? bo panele się skończyły kłaść jak w szpitalu byłam i trzeba na górze posprzątać, okna pomyć a ja raz że mam gigantycznego lenia, dwa bolą mnie łapy, trzy ciut za zimno na mycie okien:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...