Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ale się certują! To ja powiem prosto w oczy - okna myję co najmniej raz a co najwyżej dwa razy w roku. I co? Aha, zapomniałabym - na strychu były umyte raz - po wstawieniu okien i otynkowaniu ścin. Jakoś o nich zapominam regularnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne tyluż chłopów jest w stanie porządnie sprzątać, ileż bab. I tyluż flejów jest wśród nich, ileż wśród bab. Problem w tym, że wiele bab twierdzi, że "a bo to wiesz, jak chłop sprząta" i biorą się za szmatę chociaż zmęczone czy chore. No to te chłopy musiałyby być jakieś nienormalne, żeby się z babami o szmatę bić, i jeszcze potem test białej rękawiczki zaliczyć połączony z furą ironii, kupką pobłażania albo kopą złośliwości! Takoż ku zadowoleniu wszystkich, baby zasuwają na szmacie, wymagając od chłopów, coby nogi podnosili, kiedy one zamiatają pod sofą stojącą przed telewizorem. I one są szczęśliwe, bo przecież "nikt tak nie posprząta jak ja" i oni są szczęśliwi, bo kto normalny woli zapieprzać z miotłą zamiast usiąść spokojnie?

Na szczęście nie jestem babą ani mój małż chłopem. Jako kobieta i mężczyzna nie mamy takich problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co racja to racja, ja mojemu mezczyznie pozwalam myc okna i odkurzac podłogi a czasem nawet sprzatnac lazienke, nawet jak sa jakies niedociagniecia - nie zauważam, za to zakupy robi rewelacyjnie, a teraz pomogl mi popelnic 2 sałatki na jutrzejsza impreze. i to się nazywa pelna wspolpraca :D oboje jesteśmy zmeczeni tak samo ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś aż taką masochistką nie jestem:rotfl: mąż odkurza lub zamiata podłogi (jakoś tak do szczotki szczególnym sentymentem pała ;) ) myje, czasem w kuchni blaty ogarnie, jak to zrobi tak zrobi nawet jak czysto nie jest to na pewno jest czyściej a ja się mogę poobijać troszkę a od jakiegoś czasu to mnie taka niemoc twórcza ogarnęła że cud że chociaż obiad zrobię:rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja okna u gory mialam myte wiesz kiedy? powiem ci kiedys na ucho, Wiola wie i sie lala ze mnie :D paskuda jedna

 

Ale się certują! To ja powiem prosto w oczy - okna myję co najmniej raz a co najwyżej dwa razy w roku. I co? Aha, zapomniałabym - na strychu były umyte raz - po wstawieniu okien i otynkowaniu ścin. Jakoś o nich zapominam regularnie.

 

 

wygrałam :)

 

:oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie WUsia..chyba nie wygrałaś.. no chyba żeby....

Malka bije Was na łeb..

Sama widzę.. jak jadę.. ale usprawiedliwienie ma, że jak ruszy te okna to może nie mieć nic w ramach.. mówię o oknach w mieszkaniu.. dom rządzi sie innymi prawami.. bo to nadal niebudowa...

A ja okna lubię myć i zajmowało mi to jakieś pół dnia jak firan nie ruszałam.. no powiedzmy cały dzień lajcikiem jak myłam okna i zmieniałam/prałam/wieszałam firany i zasłony...

Teraz patrzyć już nie mogę..

I wkurzam się baaardzo....

TARcia nie narzekaj bo T dobrze okna myje.. i te na górze też ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...