Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

i o sałatkach było wspomniane ;)

 

zaraz pewnie Jetus się odnajdzie :D

Już jest jutro; Gwoździk przygrywkę do imprezy zrobił; czy Babcia już częstuje? :rolleyes:

Zdrówka dla Babci! (Gwoździk, ostrożnie z tym rytmem - nie szalej :cool:)

...i żeby się nam Babcia nie przejadła tymi pysznościami, co wnusia w koszyczku przyniesie...

Oj! Ale w takim razie, czy one się aby nie zmarnują...(?):eek:

...ech te odległości! ...no pomógłbym... :rolleyes:

;):lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

czesc, sałatki pozarte, nikt się nie pochorowal, Babcia miała prawdziwa bibke z pokazem tancow towarzyskich i latino oraz prezentacjami multimedialnymi i profesjonalna sesja zdjeciowa. w końcu nie co dzień obchodzi się 85 lat, w sumie Babcia jest z 29.02 wiec formalnie ma nieco ponad 21 lat:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAR-cia może to co powiem dla niektórych zabrzmi brutalnie i pomyślą że nieczuła jestem ale teraz już jest dobrze, taki los naszej rodziny że życie ciężkie i śmierć nielekka ale teraz Dziadek już odpoczywa w spokoju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAR-cia to nie pesymizm był tylko realizm w najczystszej postaci

 

Gwoździku hej ja nie ma doła, to że odszedł boli i to bardzo ale mniej niż jak patrzyłam jak walczy o każdy oddech

 

Malcia TEN, niestety to już ostatni z dobrych dzięki którym moje dzieciństwo po śmierci ojca było znośne, ale są już razem z babcią, teraz pora Im się sobą cieszyć w lepszym świecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...