Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ba, pewnie, że najlepiej to żadnego mrozu, ale co zrobić...?

U nas rośliny chyba jakimś szóstym zmysłem wyczuły, że jeszcze będzie mróz, żadne nic nie puściło, ani pary nie puściły, ani się.

I całe szczęście, może unikną masakry.

Tarcia, może jakoś spróbuj poowijać...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedynie na cebulkach mi zalezy, reszta sobie poradzi. ale cebulki rozproszone po calym ogrodzie. sa miejsca, ze nawet nie pamietam gdzie wsadzalam, w tym najbardziej wysypanym cebulkami galazki poukladam, one przy murku pomiedzy jalowcami rosna wiec troche ochony maja, reszta w korze jest to luzik, nic nie bedzie. po glowkach moga dostac jedynie piwonie drzewiaste. Edytowane przez TAR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas jeszcze nie widać wiosny w ogrodzie, więc powrót zimy chyba bardzo nie zaszkodzi. Jeżeli już musi wracać, to szybko, zanim coś wylezie z ziemi. No i lepiej, żeby śniegiem posypało zanim zmrozi. A najlepiej niech nie wraca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas w okolicach 20-ej 7 na plusie było aż żal myśleć że mróz będzie:(

 

Anusia ooooooooooo jak dobrze że jesteś Słońce:hug: gospodyni różnie ale generalnie ostatnio chodzę tak wnerwiona że jeszcze chwila i gryźć będę :mad: muszę robotę zmienić i to szybko:bash: a co słychać to do galeryjki zaglądnij;) a Wasze zdrówko jak :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokój Piotrusia śliczny, sypialnia i drugi pokój też ukończony, łazienka będzie czekała na robociznę, ale zrobi się z takim majstrem...

Ogólnie.. Pani z Panem popchnęli roboty... Noo nawet baardzo...

 

Kudłata śliczna, choć ja sierści nie lubię, bo uczulenie.. ale pysk ma do zamiziania.. a Emil miał wreszcie psa dla siebie.. nie dałby jej rady.. Po drodze już mnie męczył kiedy i czy kupimy takiego kudłacza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yetusie pojechały :cry:

 

Wioluś to ja dziękuję za wielki kubol pysznej kawusi:lol: wiem wiem wyczerpałam roczny limit;) że o winku nie wspomnę mmmmmmmmrau, za komplimenta dziękować, teraz nas kolejna przeprowadzka czeka z dołu do góry ale jak widziałaś okna trza umyć nie ma zmiłuj:(

 

ale widziałaś jak się cudnie nasze chłopaki bawili;)

 

no i muszę Wam powiedzieć że Yetusie strasznie cudne ludki są a jakie dzieci mają grzeczne:jawdrop: Boszzzzzzz ja nie wiem jak Oni Je wychowali że takie słodziaki są:jawdrop: muszę moje diablątko Im podesłać:lol2: chociaż uczciwie przyznam że anielskość dzieci Yetusiowych spłynęła i na mojego bo wyjątkowo grzeczny był:rotfl:

 

i jakie cudne roślinki dostałam, od razu z wsadzeniem :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawy limitu wcale nie wyczerpałaś.. wcale a wcale..

Możesz wpadać na kawkę jak tylko będziesz po trasie..

Za pochwały winka dziękować.. jak przyjedziesz z kierowcą mogę jeszcze poczęstować.. na wynos już nie daje;) Dla TARci muszę jeszcze zachować..

A na przyjechanie się zapowiadam, bo mąż buty musi zanabyć, straszliwie mu się te podobały, i ja i oni, znaczy chłopcy od tego producenta już mieli i byli zachwyceni.. fajne wzory, skórzane i dobrze zrobione..

Więc WUśku nie znasz dnia ani godziny.. ciacho przygotowane miej.. bo ja ciachowa, a wiesz, że ja same zakalce piekę... więc nie piekę bo niby po co...

Tylko kiedy nawiedzę to nie wiem..

Emil Uzi zachwycony.. on lubi duże psy.. nawet bardzo.. ja nie bardzo (z racji co robiłam i uczulenie).. bo sierściuchy są,... za to do miziania dużo.. i pysk mnie się bardzo podoba bo mało sieriuchowa.. Ale młody... to by poleżał z niż po siłował się.. Właśnie wybył do sąsiadki za płot z labkiem podokazywać.. co on z nim wyprawia.. Pipa do miziania tylko jest, ona włosy ma a nie sierść, jest dla niego za delikatna, za to dla mnie doskonała,,

Fakt.. dzieciaki Yetusiów nad podziw grzeczne... aż oczy otwierałam z podziwu.. Gratulki dla rodziców.. Nawet mój starszak zauważył, co on nie dzieciowy , i dzieciaków przychodzących do Emila nie bardzo lubi, to pozwolił im wejśc do jego samotnii... i też mówił dziś przy śniadaniu, że takie grzeczne są...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...