Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Emi zaraz po przeprowadzce wlazła na górę, zeżarła którejś dziewczynie czekoladkę od taty i nasr...ła koło łóżka. W dodatku porysowała schody pazurami. No to szlaban dostała, którego wcale na początku nie chciała uwzględniać. Kiedyś połamała płyty plastikowe kupione na szyby do drzwi na górze, którymi zastawialiśmy schody. No ale w końcu pojęła i o ile czasem łamie zakaz wstępu do kuchni (tak do połowy) albo salonu, o tyle na górę nie włazi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasz spi u nas wiec nigdy, nawet za szczeniora nie narobil w sypialni, my zastawialismy schody styrodurem żeby nie wchodzil jak nas nie ma, do momentu kiedy nie podrosl i nie zaczal szmac styro:rolleyes:

poza tym jakiś dobry egzemplarz nam się trafil nie gryzl kapci, nog od krzeseł (sa obciagniete skora) itp. czystości nauczyl się bardzo szybko po paru dniach robil na maty potem do psiej kuwetki z mata. wiec lajtowo. większy problem jak dopadnie łazienki, papier rozwinięty z całej rolki, bo to przecież niezla zabawa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój jest jak cien, lazi wszędzie za mna, jak się np. mejkapuje to ulozy się na dywaniku i wgapia tymi swoimi węgielkami albo przysypia. generalnie ja to lubie jak sama w domu jestem a on mi tak potowarzyszy, bo to przeciez towarzyskie stworzenie jest . no i my nie zakazywaliśmy od szczeniaka wiec teraz trudno byłoby go oduczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja na dole tak za mną łazi a raz że póki co sporadycznie się idzie na górę a dwa że nawet jak już spanie na górze to właśnie spanie a wtedy ona śpi na swoim miejscu:) my zakazywaliśmy raz żeby wszędzie sierściuchy nie było dwa że jej pazury moment by schody załatwiły:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją jak wezmę pod uwagę to też kłaków nie gubi, co najwyżej włos...

I ja lubię takie bezsierściowe czyli włosowe i małe... co by je na kolankach mieć, mieć co pomiziać, poprzytulać, może w łóżku spać i nogi mi grzać...I moja psica pachnie ładnie a nie dużym psem... i co dla mnie ważne, nie mam sierści po podłodze i wszędzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze, że takie różne ludzie lubią, bo dzięki temu różne są miziane.

Moja mnie ostatnio czasem tak wkurza, że bym ją za te kudły wyszarpała. A potem rozłoży się brzuchem do góry, uszyska jej wtedy tak śmiesznie stoją i wygląda jak gacek, leży i patrzy proszącym wzrokiem - pomiziaj... - no to miziam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...