Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

mnie moja rozkłada jak próbuje wejść mi na kolanka:rotfl: najpierw jedna łapka, potem druga łapka, potem przemieszcza się wyżej z łapkami i zaczyna nerwowo zerkać do tyłu jak tyłek zapakować, no jak się tak na swój odwłok ogląda to zejść można ze śmiechu:lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy Emi jest na podwórku, a ja wracam do domu, to ona zaczyna z radości podskakiwać za płotem. I tak nad sztachetami ukazuje się z zaskakującą regularnością cały kudłacz z uśmiechniętym pyskiem, zawisa w powietrzu na moment i wracając zostawia w górze klauchy. I wtedy znów demonstruje, jak wyglądałyby leosie, gdyby miały stojące uszy. No.... ciekawie by wyglądały...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wusia mój bezpardonowo wskakuje obok, potem noskiem toruje sobie przejście pod lokciem i w końcu jest na kolanach, tam się rozlozy, pysia oprze na oparciu sofy i nozka szturcha bym miziala:rolleyes: a jak już jest bardzo zmeczony i nie ma sily wskoczyć to siadzie przede mna i biedul taki patrzy ew. lapka skrobie, ze on przecież chce wejść.

 

ale ostatni numer jaki robi, to oboje z T. nie możemy powstrzymać smiechu. Bialy ma swoja ulubiona zabawke, która jest dawkowana, bo wymiękamy czasem, kurdupel kojarzy gdzie jest chowana i jak blaga o nia to siadzie, patrzy w oczy gleboko , jak odwracamy wzrok/ glowe to drep, drep tam gdzie nasze oczy i dalej hipnotyzuje. ale jak mu się cierpliwość konczy to opiera się lapami o nas wygina jak kocio i taki dziwny mruk wydaje ponaglający. :D artysta ze spalonego teatru:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś nasza jak biegnie do płotu i szczeka to tak śmiesznie podskakuje przy każdym szczeknięciu odbijając się z 4 łap na raz :rotfl: a już jak widzimy jak nam facet ulotki z kauflanda podrzuca jak Uńka jest na dworze to mamy kino za darmo:lol2:

 

TAR-cia no ale weź sobie wyobraź 43 kg leosia wskakującego na kolanka:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No skakanie z czterech, to leosie mają chyba we krwi! Nikt im nie powiedział, że są za duże na to??! Kiedy skacze za płotem, to pikuś, ale ona wcale nie przestaje, kiedy znajdziemy się po tej samej stronie płotu. No nie, żeby skakała na mnie - tego bym nie zdzierżyła, została oduczona, ale kiedy tak skacze obok, to też bywa wkurzające, bo ona w ogóle nie planuje miejsca lądowania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jak tak łapeczką na nogę stanie to uuuuuuuuuuuuuuuuu :lol2:

Gorzej, że ona się nakręca strasznie i przestać nie może. Skacze, bo chce być głaskana, a ja czekam aż przestanie, żeby pogłaskać...

A ląduje dupskiem w moich kwiatkach na ten przykład. Musimy wreszcie planowany suchy murek wykonać, coby je chronić. Może jak sobie raz i drugi dooopsko obije o kamienie, to zacznie myśleć. Tylko czemu te kamienie na murek kosztują jakby to samorodki złote były?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...