Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

]

 

TAR[/b]-cia no ale weź sobie wyobraź 43 kg leosia wskakującego na kolanka

Eeee słabe... a 65 kg dożka....:rotfl:

 

No skakanie z czterech, to leosie mają chyba we krwi! Nikt im nie powiedział, że są za duże na to??! Kiedy skacze za płotem, to pikuś, ale ona wcale nie przestaje, kiedy znajdziemy się po tej samej stronie płotu. No nie, żeby skakała na mnie - tego bym nie zdzierżyła, została oduczona, ale kiedy tak skacze obok, to też bywa wkurzające, bo ona w ogóle nie planuje miejsca lądowania.

Chyba siostra syjamska mojego...:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze piesy szybciutko odczytują jakoś, że nie znoszę skakania.

I Abra i Karo błyskawicznie załapały, że jak chcą być głaskane, to muszą usiąść obok nóg, inaczej nie będzie miziania.

Za to karuś konkursowy idiota, nawet za kąska czasami ni w ząb nie kuma czym się różni siad od leżeć... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy Emi jest w amoku, to na polecenia reaguje z opóźnieniem. Właściwie to musi najpierw się uspokoić, a dopiero wtedy zaczyna rozumieć, co się do niej mówi.

Ależ kłapiecie w tą klawiaturę - no nie sposób dogonić

...widać każdy ma swój amok, w który co i rusz wpada :rotfl:

 

Wusia, Arnika... nachwaliłyście te nasze smarki, że prawie sam uwierzyłem, że takie święte :p:lol2:.

Chociaż rzeczywiście, odpukać, nie mogę narzekać... a przede wszystkim cieszy mnie, że bez większych zgrzytów dogadują się między sobą. Zawsze starałem się zwracać na to uwagę i wolałem nawet, żeby zakładały wspólną koalicję przeciwko mnie ;) niż kłóciły się między sobą. W końcu na kogo będą mogły liczyć, gdy starych braknie, jeśli nie na siebie? Oby tylko im się z wiekiem nie zmieniło...

Wyściskajcie swoich chłopaków, bo moi mówią, że zabawa była przednia i już tęsknią za Piotrusiem-Panem i Instruktorem Emilem ;).

Szkoda , że Arnika już nas więcej do domu nie wpuści :( - ja też liczyłem, że jeszcze kiedyś załapię się na wernisaż starszaka. No cóż pozostaje spotkanie u nas i może kiedyś kolejny napad na Wusię :rolleyes::D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie się nic dzisiaj z niczym nie kojarzy :rolleyes: DPS-ia nasza na widok jabłka w ręce albo marchewki tak fantastycznie komendy łapie że pojęcia nie masz:lol2:

 

a może Yetuś w dupsko chcesz dostać za to może:P w dupsko bo do głowy nie doskoczę:rolleyes: oczywiście że kolejny napad tylko tym razem odwrotna kolejność:p wyszykujemy dla Was apartamenta sypialniane:lol2: nie grzesz narzekając na dzieci:P bo grzeczne nad podziw a ja do tej pory w szoku jestem jak się cała czwórka pomimo rozpiętości wiekowej i różnic płci pięknie bawiła ( no dobra Madzia głównie z Uzuri :rotfl: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...