Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

DPS-ia no bez przesady aż tak dobrze to ja nie gotuję ot tyle że nikogo jeszcze nie otrułam:rotfl:

Fenix matko objawiłeś sie:lol2:

 

Agduś co lubię robić, dobrze robić i móc robić:rolleyes: eeeeeeeeee chyba tylko nic nie robić:rotfl: a tak poważnie to sama nie wiem:( chyba najchętniej leśnikiem bym została:rolleyes: cisza spokój dużo zieleni i świeżego powietrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ooo na ten przykład to ja gotować i nie umiem i nienawidzę.. gotuje tylko dlatego żeby żyć, a nie żyję żeby jeść..

Na ten przykład wczoraj miałam gościów.. jedni wchodzili, drudzy wychodzili.. i .. postanowiłam nie tylko ciacho cukierniowe mieć..

Dziewczyny mówiły, że zakalca nie da się zrobić z kruchego.. Jakież one są małej wiary...

Zagniotłam ciasto.. nienawidzę jak mi się ciasto przykleja i oblepia do palców, wyłożyłam na formę, dałam maliny, piana z białek i kiślu, na to kawałki ciasta.. do pieca na 40n min jak w przepisie... pachnie, ładnie wygląda..

Przestygło.. kroję.. i zonk.. mam zakalca.. :eek:

Noo moje chłopaki mieli ubaw.. i latem im zapachniało bo ciasto pyyyszne było.. mamine.. jak zwykle zakalec.. ale jaki pyyyyszny..

Nie na darmo mówią , że ich mama piecze najlepsze zakalce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wusia - wychodzi mi, że powinnaś sprzedać domek i kupić coś na takiej wsi jak nasza, bo Ty naprawdę lubisz i znasz zielone!

A jeszcze dobrze gotujesz...

Hmmm...

No i co Wam z tego wychodzi? :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DPS-ia sprzedać to nie takie proste bo bank kasę weźmie i za co nowe kupić:( ja tam przy tym dobrym gotowaniu się nie upieram tyle tylko że nikogo jeszcze nie otrułam, no i u mnie raczej niewybredne ludzie som:lol2:

 

Nitusia życie boli:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... no albo choć znieczul ją jakoś... ;)

 

 

Choć brzydkie skojarzenie mi się nasunęło, bo kiedy moje dziecka przychodzą, ze boli ich paluszek, nóżka i czy innsze cebulki włosów ;) to mówie, ze zawsze moge odrąbać :D:D i samoczynnie przestaje... :lol:

 

Szanownej koleżance na razie poradze jakieś znieczulenie, moze jakies w płynie cooo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeeeeeee i sama mam to gotować:jawdrop: u nas szkoły obstawione a na dworcu więcej budek z żarciem jak kas biletowych:( starsi może by się skusili na domowe żarełko ale młodzież generalnie prędzej hot doga czy innego hamburgera kupi jak domową kanapkę:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...