Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

U nas to odwrotnie trochę, koty i Karuś grube nie zimą (no koty to i zimą), tylko latem - przez gości.

Zawsze tak zwierzaki podkarmią, że one wcale już potem jeść nie chcą, Karo to się łapie na wszystkie grille, wielu gości specjalnie leci i coś dla zwierzaków do karmienia kupują, bo frajdę mają z kontaktu ze zwierzęciem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Moje kocice też każda inna, Cleopatra ma tak rozdmuchane ego, że jeszcze trochę a drzwi będę musiała poszerzać, żeby jej łaskawośc do domu mogła wejść za to Julka przytulaśna i straszliwie fujarowata jest!

 

Ostatnio jednak miałam ubaw po pachy ... Tyrion straszliwie ugodził i nadszarpnął godność i dumę Cleosi gryząc ją bezceremonialnie w .... tyłek!!!! Kocica obrażona jak cesarzowa, tylko nie wiem za co ... Gdyby wykazała się odrobinę mniejszą dumą a większą prędkością obrazy by nie doświadczyła:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W chwili gdy 3 lata temu mając dwa duże psy przytuliłam dodatkowo kociczkę stwierdziłam, że nawet spać powinnam chodzić z kamerą filmową !!!

 

Zaczęliśmy pilnować Kudłatego żeby nie maltretował Julki zbyt mocno, szczególnie w domu, gdzie pole ucieczki jest zawężone .... Od tamtego momentu Julka nie może sobie znaleźć miejsca .... Masochistka normalnie!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą Rudy usiłował aportować patyczek. Wszystko byłoby ok, gdyby nie odgryzł kawałka - takiego na miarę w sam raz, żeby wszedł mu pomiędzy zęby w poprzek podniebienia. Najpierw walczył z tym sam, potem Weronika go złapała. Ryzykując utratą palców władowałam my je w paszczę, cudem uniknęłam wypreparowania żył z nadgarstka za pomocą wszystkich pazurów i właśnie w chwili, kiedy kot został unieruchomiony na ułamek sekundy a ja wykonałam straceńczy gest w stronę jego pyszczka, patyk łaskawie dał się wypluć. Kot leży odwrócony do mnie tyłem. Obraził się? Rudy???!!! A może tylko kontempluje metody ograniczania strat własnych w walce z patyczkami?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko na chwilkę i nie budowlano. :wink:

 

Wesołych Świąt.

Zdrowia, szczęścia humoru dobrego,

a, przy tym wszystkim

stołu bogatego.

Mokrego dyngusa, smacznego jajka.

I niech, te święta będą

jak bajka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani dziękuję Wam za życzenia :hug:

Na Wielkanoc od króliczka,

niech Wam wpadną do koszyczka

niezła kasa i kiełbasa,

radość życia, coś do picia

i na miłość chęci tyle,

by mieć wszystko inne w tyle.

http://ngopole.pl/wp-content/uploads/2011/04/zyczenia_wielkanocne.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...