Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

Karo w sumie to zawzięcie dziury ryje tylko w jednym p[rzypadku - jak wyczuje pod ziemią kreta lub nornicę.

Nie odpuszcza wtedy i kopie jak najęty.

Ale niczego jeszcze nie zniszczył poza rzeczonymi stworzonkami, więc odpuszczamy mu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tyrionek wrąbał mi wiąza, namiętnie zżera winorośl dziką i kocha biegać po grządkach .... poza tym jeszcze więcej grzechów nie popełnil, ale wszystko przed nim.

 

Wusia, jaki macie tynk zewnetrzny, przypomnij mi proszę. Silikatowy, silikonowy czy inny i jakiej firmy?? Niedługo mnie czeka tynkowanie, a na wątku o tynkach niewiele się dowiedziałam ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazula jak jeszcze zaglądniesz przed decyzją to powiem Ci że silikonowy czy silikonowo-silikatowy tynk aczkolwiek droższe w zakupie odwdzięczają się znacznie dłuższą wytrzymałością niż akrylowe no i jasne kolorki dłużej cieszą oko niż ciemne, które potrafią wyblaknąć:( zresztą Twój domek potrzebuje jasnego kolorku:lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam sie do jasnego popielu, nie wiem czy Caparolla, Kabe albo inne maja takie kolory. Twój kolorek jest też piekny, pisałam zresztą o tym. To jest biały czymś złamany, czy sam biały?? No i chcę własnie albo sam silikonowy albo silikatowo-silikonowy, u mnie las wkoło, nie ma co oszczędzać, najwyżej w przyszłym roku położymy, z klejem dom trochę wytrzyma!

Podaj mi jeszcze raz numer tego koloru, a zresztą całą nazwę i te wszystkie dyrdymałki, żebym wiedziała czego szukac, tak jak podała Arnika!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasiątko jak miło Cię czytać;) no jak gdzie u siebie orałam jak osioł żeby trochę roślinki światła zobaczyły:rolleyes: oplewiłam 40 tui, odryłam z trawy 3 borówki, iglaki, owocowe, pietruszkę, podlałam tałatajstwo, zakwasiłam ziemię pod borówkami i przypaliłam sobie plecków kawałek gdzie mi złośliwy wiatr koszulkę zwiewał:bash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamles .... Ty wiesz co:D A Tyrionek przechlapane nie ma - jeszcze - nie wiem czy przeżyje, gdy Agdusie przyjadą, bo wiąz to od Nich prezent .... Jest szansa, że do lipca Agduś złagodnieje, jeśli nie trzeba bedzie Tyrionka pod ochronę wziąć:)

 

Markotko, jak to zmieszany tynk?? Możesz podac jakieś szczagóły?? TAR-cia dawaj zdjęcia tynku!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...