Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

DPS-ia no nawet mam szeroki opalony uśmiech na plecach od roboty;) dzisiaj mniej czasu i siły na robotę więc tylko ogarnęłam znaczy powiększyłam i wyczyściłam jedną grządkę co równało się jakieś 4-5 wiader trawy, chwastów i perzu:rolleyes:, posadziłam zanabyte france sałaty i posiałam rzodkiewkę, wzięłam się za drugą grządkę coby groszek zasiać ale mnie deszczyk przegonił:) pada sobie taki drobniutki że w zasadzie to taka mgiełka więcej no ale ziemia pachnieć zaczyna:lol:

 

a na świecie pięknie wszystko rośnie, na gwałt się zieleni, porzeczki, agresty całe obsypane pączkami, wiśnia jak rozkwitnie to chyba gałęzi widać nie będzie tyle pączków ma:) no i iglaczki pełno przyrostów mają, hosty pięknie wychodzą, trawnik jak zielony dywan cuuuuuuuuuuuuudnie jest:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ooo to to to.. i ja też poproszę o dokładną instrukcje.. niby wiem, ale nie wiem.. A kosówki i bośniackie to bym już skubała...

A co Ty za gościów masz mieć, że na szmacie jeździsz????

I to się nazywa małe porządki.. jak Ciebie nie ma calutki dzień...

 

tobie to na zywca pokaze:D goście wazni, szczególnie jeden ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie wczoraj padłam.. nagle oczy zamknęły mi się.. i nie chciały otworzyć...

Za nic... ledwo do wanny doszłam.. i do sypialni...

Umordowana byłam...

A miałam zapytać TARci co to za ważny gość.. siostrzeniec czy siostrzenica????:cool: Nooo i co to za piwko piłaś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, w ostatnim tygodniu prawie codziennie jak wejdę na fm to za którymś kliknięciem czegokolwiek wyskakuje mi durne okienko googla z jakimś chorym "badaniem marketingowym"! :mad:

Też tak macie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też takie durnowate wyłazi:mad:

 

pada sobie deszczyk równo, niezbyt mocno, niezbyt śpiesznie tak akurat żeby wszystko pięknie podlać:) żal mnie tylko że grządki na groszek nie zdążyłam zrobić i go posiać no i iglaczków nawozem nie podsypałam a owockowym drzewkom gówienka nie dałam bo by się teraz pięknie najadły:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli to murator coś namieszał z tym okienkiem! :mad:

Nie wiem, jak gada się pozbyć, wyskakujące okienka mam zablokowane, ale to nie pomaga.

Wusia, Arni dobrze mówi, teraz to najlepiej posypać! :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sztormiak albo coś przeciwdeszczowego już nie jest potrzebne.. przestało padać...

Ja ostatnio na wózeczek taki jak na bagaże włożyłam nawóz i jeździłam z nim po działce i sypałam...Tak bym nie miała absolutnie siły wziąć do ręki i siać.. jak wzięłam 2 kg trawy to miałam co nosić...

Jestem zdumiona.. bo nosiłam naprawdę bardzo dużo i ciężkie rzeczy i dawałam radę..

Wkurza mnie to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...