Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Brazula nie to do 120 maks rośnie więc nie bardzo na choinkę się nada:rolleyes:

 

TAR-cia wstawiam z kompa i skuli tego limit 5 sztuk, modrzew mam zamiar przycinać żeby jeszcze ładniejszy był:) głóg 30 zł, klony moje akurat po 50 zł ciut mniejsze po 40 zł, na zdjęciach może nie widać ale pnie są naprawdę grube i ładne:) też myślę jeszcze o jakimś bzie;) no i morwa pendula dołączy do kolekcji:)

 

Gwoździczku nie wiem co schludne i ładne ale dziękuję:lol:

 

o DPS-ia wróciła:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ci powiem ze glogi cena ok. u nas od 38 zł w gore ale i sporo większe. klony w cenach 38-128 w zaleznosci od gestosci korony, takie jak twoje w granicach 40 zl były, jarzaby tez. wiec w sumie podobne ceny. ościstych pare było i powiem, ze bardzo ladne, mocno geste okazy. dokładnie jak moje. wzielam jeszcze jedna dla Arni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAR-cia ale tego to by dla pół wsi starczyło:rotfl: a ja nie mam wolnych rabatek:bash:

 

dziękować Gwoździczku dzisiaj pół dnia patrzyłam jak liście rosną i cieszyłam się jak głupi dzwonkiem:) jak wylądują na docelowym miejscu dopiero frajdę mieć będę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo to teraz pojechałaś po bandzie.. działka wielka kilka krzoków masz na krzyż i nie masz gdzie dali wsadzić... Łezka się prosi aż kwiczy, i ją u mnie słychać.. inne miejsca też wolne, a Ty nie masz gdzie dalii wsadzić...

 

A skąd masz dalie i jakie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od somsiada od 2 lat usiłuje mnie nimi uszczęśliwić, dotąd jakoś się wywijałam a dzisiaj przyniósł i mam przechlapane wsadzić muszę bo sprawdzi cholercia:bash: a jakie za Boga nie wiem bo ich nie widziałam;) dalie ładne ale ja nie mieć cierpliwości wykopywać i przechowywać:rolleyes: na łezce dla dalii nie ma miejsca a nie chcę maty dziurawić bez potrzeby bo z chwastów nie wylezę:( a jutro trzeba je wsadzić:bash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdejmij matę a jesienią rozłóż..

Nie dziuraw...

Ja chyba będę swoją ściągać.. ale jeżyn mam od groma i perzu (sprawdzałam i wczoraj i dzisiaj pod matami w różnych miejscach), więc nadal mam matę.. Mnie nie chciało się za nic przekopywać działki i usuwać darń, więc mam matę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAR-cia no jakby nie ta mata to ja bym na łezce chwast na chwaście miała:rolleyes: a jeszcze cholera jakiś płotek muszę wykombinować dla łezki bo jak wysypiemy korą lub żwirkiem a ta ruda zaraza po niej się przeleci to rozwali wsio i koncepta nie mam na płotek:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalie są piękne, posadź pod płotem a na zimę ... zapomnij o nich. Szlag je trafi (chyba, żeby na złość przetrwały) a Ty bedziesz miała sumienie czyste!!!

 

Moje juz w ziemi (te uratowane z Tyrionowej paszczy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAR-cia no jakby nie ta mata to ja bym na łezce chwast na chwaście miała:rolleyes: a jeszcze cholera jakiś płotek muszę wykombinować dla łezki bo jak wysypiemy korą lub żwirkiem a ta ruda zaraza po niej się przeleci to rozwali wsio i koncepta nie mam na płotek:(

 

z całym szacunkiem ale głupoty mi tu prawisz, mata to pojscie na latwizne i koniec kropka, jeszcze ci ta mata odbije się nieprzyjemnym bekiem ;)

 

spytaj Wioli, ja nigdzie nie mam maty i nie mam chwastów dwa, trzy plewienia i finito, od czasu do czasu cos tam wyciagne podczas przechodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...