Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:D:D

 

ja tez pamietam z rozrzewnieniem czasy kiedy całe niedzielne popołudnie, o sobotnim nie wspominajac, sie kopało, sadziło, podlewało...tak było 2 lata. A potem się skończyło miejsce na rabatach, bo mojny nie daje nawet tknąć trawnika :o i teraz siedze i czasem posadze jednoroczną, czasem cos podpiele, czaaaasem kupie coś jedno ładne jak coś insze ładne wymarznie....

 

ot nuda panie, nuda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nitus no u mnie to samo, w niedziele tylko akcja byla, bo stwierdzilam, ze przed plotem tez chce miec ladnie (a ze moj pomysl mezu podchwycil nawet z zapalem) wiec wykopalam moje iwy i dalam przed plot, w miejsce iwek przyszly inne ladniejsze, no i pare drzewek przenioslam w inne miejsce, bo mi sie "gryzly" dzielny maz kamyczki wysypal, troche sie najezdzil taczka, lapy mial do kostek ;) no i dooopa wiecej nie mam co robic :cool: w tym roku to chyba przeczytam wszystkie ebooki jakie posiadam :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAR-cia a bo takie sporawe dołki trza było wygrzebać;) i czas krótki był:rotfl:

 

 

a u mnie co myslisz popierdołki???? wez wykop 2 letnia hakuro lub iwe jak korzenie maja na metr w glab ;) bryla taka jak ten rozwiaz Arnisiowy. twoje dolki to sie nie umywaja:lol2: i ty myslisz ze te lilaki drzewka to ja maciupe kupilam? tez duze dolki trzeba bylo, do tego przed plotem droga, susza od ponad miesiaca, ubite jak cholera - tam kilofem dziure trzeba bylo wykopac. co wypocilismy to nasze, lapy jak pudzian niedlugo bede miec ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja uczciwie przyznaję że tym razem do kopania dołów osiołka miałam:rotfl: bo i tak na tramalu wczoraj jechałam:( ale jakoś i tak łopata sama do łapy wskakiwała, no i deptanie w dołkach i podlewanie i na te 4 drzewka 1,5 godziny:rotfl: a kamienia u mnie do woli na początku działki;) ale już jak rano wstałam to mi się micha śmiała jak patrzyłam jak rosną;) a i rozwiąz dostał klapsika bo gałązki skromnie składał;) i teraz o wiele ładniej wygląda:lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol2::lol2::lol2:

Doo to ja tylko przeniosłam ościstą i horty, i modrzewia..

I nie miałam czasu, albo lało.. albo fryzjer i moje dziecko tylko przed wyjazdem zapomniało mi powiedzieć, że dzisiaj zebranie ma w szkole, dyr do mnie u fryca jak byłam dzwoniła.. bo on nie miał czasu , zajęte dziecko było... więc prościutko od fryzjera na zebranie... I po dniu...

Ale jutro przysięgam.. jadę rano na rynek kupuję roślinki, wkopuję te co mam i zakupione, a później to mogę pójść do Staśków 2 sztuk na imieniny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Migdałek nie kwitł i rok temu - razem z forsycją strajkował. Jako że oba nie były rok wcześniej przycinane, chwyciłam sekator i pojechałam. Forsycję ostro, pół długości każdej gałązki, migdałka łagodniej, bo nie byłam pewna, jak go traktować. W tym roku forsycja zaszalała, a migdałek raczył mieć trzy kwiatuszki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drzewa wsadzone, modrzew wsadzony, jałowiec wsadzony, anemony wsadzone, trójsklepka i mieczyki takoż i podusia w miejsce zamordowanej kulki i jeszcze zostały na jutro dalie i cholerne canny co sąsiad doniósł bodaj by to nagła :mad:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje tulipany tez giną :( niestety nie posadziłam ich 3lata temu w koszyczkach i chyba poszłyyyy w ziemie :( bo u mnie póki co gryzoni nie widać. A szkoda mi ich bo były pieknie, strzępione, biało-różowe. Za to mam szał tulipanów żółto-pomarańczowych, które zakupiłam jako różowo-fioletowe :o ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...