Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

aaaaaaaaaaaa muszę się z tym pogodzić, nie jestem w stanie na chwilę obecną ogarnąć całości:( gdyby to mniejsze było to jakoś łatwiej a tak to mi wyobraźnia siada:( liczę się z tym że przesadzać będę musiała:rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

TAR-cia ja jeszcze musiałam przy planowaniu rabat uwzględnić te 50 kg rudego futra;)

 

Martuś wiele by mi to nie pomogło bo większą część działki z tyłu zajmuje oczyszczalnia ścieków no i z tyłu działka od północy:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Et, marudzicie i tyle!

Mnie tam bardzo się podoba, kiedy dom jest odsunięty od drogi, kiedyś wszystkie dwory były w głębi posiadłości.

A dom tonący w zieleni, z drzewami posadzonymi bliżej drogi - przecudny, romantyczny, schowany, wspaniały!

Wusia, tylko posadż jakieś 3 - 4 większe drzewa od strony drogi, będzie przepięknie i zrobiłaś bardzo dobry wybór, będzie fantastycznie, tyle, że nie od razu.

No ale przecie i Kraków... :hug: :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa... WUsia nie ma gdzie drzewa posadzić..:lol2:

U TARci to rozumiem.. nie ma gdzie igły wbić... i piła nie będzie potrzebna, bo... już będzie kiedyś nowy właściciel.. ale znając Ją.. to w nowym ogrodzie też będzie sporo roślin.. nawet więcej niż sporo...

 

Ulica potwierdzam.. mało uczęszczana.. ale jednak.. u mnie to dopiero odludzie.. jeden samochód co najwyżej na dzień to jest atrakcja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAR-cia nie jesteś nadgorliwa:hug: wiem że jak się spojrzy na moją działkę ot tak to faktycznie śmiesznie brzmi co piszę że miejsca nie mam bo oczyszczalnia nie rzuca się w oczy a na niej to tylko trawka albo kwiatuszki może rosnąć, chciałam dla dziecka troszkę owocków więc tył się niejako sam zagospodarował, z przodu zatem kompromis być musi coby i trawki trochę i drzewek trochę i inkszych roślinek a ja zawsze wdzięcznym sercem przyjmuję wszystkie uwagi bo spojrzenie z boku jest bardzo ważne:hug:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...