Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

łooooooooooooooooo udało mnie się:rotfl:

 

wzięłam DPS-ie na przetrzymanie:lol2:

 

ja się szlajam wszędzie a u siebie co pisać:( lenia mam mega gigantycznego:( dzisiaj miałam chęci szczere coś oplewić to oskubałam ciutkę ogórki komary mnie pożarły i poszłam do domu :( wyjdę popatrzę jak rośnie skubnę co nieco owocków i padam na twarz:(

 

jedyna pozytywna rzecz że jak dałam spokój głogowi i przestałam go pryskać to wypuszczać zaczął nowe przyrosty:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

moje okna 2 tygodnie temu dzielny maz umyl :) poza tym ostatnio staram się nie zauwazac bajzlu w domu. tez mam mega lenia, wszystko zapuszczone i dom i ogrod. ale w robocie mam teraz goracy okres i jak wracam to już nie mam sily na jakies bzdurne porządki, tyle co pranie trzeba zrobić, bo wszystkie lachy brudne:cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wusiek przyszłam po porade... fachową.

 

 

Powiedz mi prawde jak to jest z tym segregowaniem śmieciorów...bo zaraz kogoś opitole góra dół i aby nie wyjść na gzę ;) to się najpierw dopytac przyszłam.

 

 

Miało być dowolnie, zadezydowaliśmy segregujemy.

 

Miały być kontenery. Gmina radośnie obwieściła "nie kupować, dostaniecie". Więc nie kupiłam, siedziałam jak nigdy spokojnie na dupsku, a teraz kontenerów nie ma, nie bedzie i nie dopytywac się - bedą worki. Wrrrrr

 

Pytałam więc o worki. Nie ma, bedą, ale nie wiadomo kiedy, nie dopytywac się. :o

 

No i teraz miałam kilka worków z "poprzedniego systemu" ;) ale je zużyłam, więc zabrali, ale nowych do segregowania nie dali.

 

Wystawiłam im trawe w czarnym worku (zamiast właściwego brązowego) bo nikt włąściwego nie dał - to mi tej trawy nie zabrali...

 

Więc się wkurzyłam. Wczoraj znów był odbiór komunalnych i znów worki poszłyyyy a nowych niet.

 

Zatem komu i jak moge napisac co o tym myśle. I co napisac by się ruszyli w tym wielkim świecie, że jak co to ja moge i luzem im sypac prosto na droge - taka zła jestem :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...