Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

Nooo, Wusia - jak juz ten ogród urządzisz na całego, to dopiero będzie szał ogrodowych ciał! :o

Chwaścik piękny i nie przejmowałabym się niczym tylko zebrała nasionka i wysiała, gdzie by mi się podobało! ;)

I owocków masz mnóstwo, pięknie!

U nas borówka W OGÓLE nie chce owocować, ziemia zbyt sucha dla niej, nawet wtedy, kiedy się ją podlewa.

Nie sadzimy więc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

DPS-ia jeszcze kilka lat i może tego szału doczekam:lol:

 

Brazula kudłata czuje się wymiziana a roślinki docenione ;)

 

Martusia to Agduś mnie futrem zaraziła;)

 

Wioluś Ty na kawę wpadnij;)

 

znowu mnie dopadł szczyt zidiocenia czyli nie miała baba kłopotu kupiła sobie 10 kg wiśni:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję Kochani:hug: dzisiaj był ciężki dzień, ostatnie spojrzenie, dotyk i pozostały wspomnienia po dobrym, cichym Człowieku, który jak żył cichutko tak cichutko odszedł, niebo łzami Go żegnało razem z nami ale po mszy słońce zaświeciło, ogrzało serca i osuszyło łzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Wusienko kochana cudownie Cie było znowu zobaczyć, dziękujemy za goscine, mam nadzieje ze bialy nie "zasuszy" ci oznaczonych roślinek (przepraszam, jest taki niewychowany:oops:)

 

i przenos się w końcu na te gorke, bo warto, masz sliczna sypialnie a turkusy u młodego powalają na kolanka, pięknie wyszedł ten kolor :)

 

do zobaczenia, mam nadzieje ze za niedlugo. dziekujemy za malinki:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...