Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

normalnie nawet zaginiony Gwoździk się objawił:jawdrop:

 

witajcie Kochani czy Wam też ktoś kradnie czas :( mnie go ciągle brakuje:( ciągle w biegu, ciągle z wywieszonym jęzorem i pretensjami od bliskich i znajomych królika że "nawet nie raczę zadzwonić:(

 

no i jeszcze jakby mi mało było to mnie malinowe szaleństwo opanowało i przez sobotę i niedzielę walczyłam dzielnie i efekt walki wynosi 36 słoików soku i 4 słoiki dżemu:lol: z tym sokiem to przegięcie bo mi się galaretka zrobiła:bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

no biedne, najgorsze ze nie wiem jak mojemu pomoc, boi się wszystkiego a z tego strachu jakas agresje w nim to wzbudza, płacze nawet przy nas jakby niekochany był, lek separacyjny z którym już dobrze sobie radzil powrocil i jest jakby nasilony. bezradna jestem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie wiem.. bardzo rzygała.. trawy się najadła.. coś ewidentnie jej było.. Była u Małgosi więc nie wiem co jadła..niby to samo, ale nie wiem co zjadła gdzieś na spacerze czy na działce.. trawy w każdym bądź razie najadła się do oporu...

Caly dzień głodówka.. wieczorkiem kulki dostała.. na razie OK...

Będzie żyła;)

A śpi teraz w biurze .. na moim jaśku.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, dopiero w sobote jedziemy, myslalam ze to chcica jesienna ale nie wygląda.

 

kurde i znowu się bije z myślami czy jak weźmiemy młodziaka to się jeszcze bardziej nie nasili i bialy z zazdrości albo będzie agresywny albo z tęsknoty uswierknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...